reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biopsja kosmówki

Mademoiselle_Nika

Moderator
Dołączył(a)
23 Luty 2023
Postów
3 256
Cześć,
Czeka mnie biopsja kosmówki. Wiem, że ma być w znieczuleniu miejscowym. Pytanie czy na taki zabieg mogę jechać sama i prowadzić samochód czy jednak lepiej aby ktoś ze mną był?
Pytanie 2: ile czeka się na wynik z biopsji? Zapomniałam zapytać lekarza.
 
reklama
Ja miałam biopsję kosmówki w ICZ Matki Polki w Łodzi.
Zabieg też w znieczuleniu miejscowym, z tym że ja jednego dnia byłam przyjęta na oddział, pakiet badań, okazało się że maleństwo już nie żyło (14 TC) na drugi dzień z samego rana zrobili mi i biopsję kosmówki, gdyby nie fakt, że ciąża obumarła miałam wrócić do domu, kilka godzin po zabiegu.
Po samej biopsji czułam się fizycznie dobrze, nic mi nie dolegało. Psychicznie wiadomo była tragedia.
Po wszystkim wróciłam do domu autem sama około 75 km
Bank wynik biopsji czekałam około 3 tygodnie.

Koleżanka miała biopsję w Łodzi w poradni genetycznej to jechała z mężem wyszła około 2 godzin po zabiegu i wrócili do domu, ona sama nie prowadziła, lekarze kazał się oszczędzać przez kilka dni.
 
Ja miałam biopsję kosmówki w ICZ Matki Polki w Łodzi.
Zabieg też w znieczuleniu miejscowym, z tym że ja jednego dnia byłam przyjęta na oddział, pakiet badań, okazało się że maleństwo już nie żyło (14 TC) na drugi dzień z samego rana zrobili mi i biopsję kosmówki, gdyby nie fakt, że ciąża obumarła miałam wrócić do domu, kilka godzin po zabiegu.
Po samej biopsji czułam się fizycznie dobrze, nic mi nie dolegało. Psychicznie wiadomo była tragedia.
Po wszystkim wróciłam do domu autem sama około 75 km
Bank wynik biopsji czekałam około 3 tygodnie.

Koleżanka miała biopsję w Łodzi w poradni genetycznej to jechała z mężem wyszła około 2 godzin po zabiegu i wrócili do domu, ona sama nie prowadziła, lekarze kazał się oszczędzać przez kilka dni.
Dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry