reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała

Jakiego Biegacza:confused: Narciarskiego:confused: A jak ma na nazwisko:confused:
Jeśli narciarski, to pewnie znajomy mojego meża, bo mój tez biegał na nartach:-) gdy był jeszcze piekny i młody:laugh2:
 
reklama
Tak, narciarskiego :-) Zaraz sobie przypomne jego nazwisko to Ci napisze, bo to bardziej kolega T. niz moj :-)
 
Hej, ja jestem z Cieszyna i w tym szpitalu rodziłam i szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego krąży o nim zła opinia. Przynajmniej położnictwo jest moim zdaniem świetnie zorganizowane!! Personel bardzo pomocny i przemiły!! Ja nie miałam na początku pokarmu, a bardzo chciałam, to położne na głowie stawały i zawsze z uśmiechem pomagały, były na każde skinienie palcem!! Teraz pokarmu mam dużo, cały czas karmię piersią!! Nie rozumiem o co chodzi tym wszystkim narzekającym, ale ja jestm bardzo zadowolona i wiem, że rodzić będę już tylko w Cieszynie!!
 
Hej, ja jestem z Cieszyna i w tym szpitalu rodziłam i szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego krąży o nim zła opinia. Przynajmniej położnictwo jest moim zdaniem świetnie zorganizowane!! Personel bardzo pomocny i przemiły!! Ja nie miałam na początku pokarmu, a bardzo chciałam, to położne na głowie stawały i zawsze z uśmiechem pomagały, były na każde skinienie palcem!! Teraz pokarmu mam dużo, cały czas karmię piersią!! Nie rozumiem o co chodzi tym wszystkim narzekającym, ale ja jestm bardzo zadowolona i wiem, że rodzić będę już tylko w Cieszynie!!
Patch, wydaje mi się, że te negatywne opinie na temat cieszyna, tworza osoby które tam rodziły i miały jakies nieprzyjemne sytuacje. Ja słyszałam duzo pozytywnych opinii ale także dużo negatywnych. niestety te negatywne jakos bardziej utkwiły mi w pamieci i pewnie temu wybrałam bielsko :sorry2: Ale moje zdanie jest takie, zeby wydawac jakiekolwiek osady trzeba przekonac sie na własnej skórze. Ciesze sie , że Tobie wszystko poszło dobrze, a dzidzia jest zdrowa i śliczna:elvis::elvis:
Zreszta cała ciąze prowadził mi dr.Paluch i miałam rodzic wlasnie z nim, ale wyszło jak wyszło...trudno...
 
reklama
hej mam prosbe czy ktoras z was moze wie cos na temat rodzenia cesarka w eskulapie bardzo chialabym miec taki porod tam wlasnie odp czy jest to mozliwe tam wlasnie rodzenie na zyczenie cieciem cesarskim i jakie sa tego koszty
 
Do góry