reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Ivette faktycznie idź do lekarz bo coś nie tak a najbardziej z tobą czemu tak lecisz z wagi jeszcze sie anemii nabawisz a z tego nie tak łatwo wyjść ja miałam po Patce i czasami do tej pory mam skutki. Może jak mu się ulewa to albo jest przejedzony albo refluks żołądka Natka miała lekki cały czas ulewała a ja wiecznie chodziam obrzygana, ale jak agusia pusze wszystko jest do unormowania a butelke zawsze możesz podac i zobaczyć czy zjada lepiej i jest spokojniejszy. Natalia tak miała jakby mogła to cały czas by siedziała przy cycku później wylewała i takj wkoło wiec i ja się denerwowałam wkońcu jak zaczaiła o co choxdzi z cumlem było lepiej. Jak Kubuś ma problemy z ulewaniem to nie wykonuj żadnycg gwałtownych ruchów po karmieniu a do odbijania dawaj go nie całkiem pionowo tylko lekko do góry u nas czasami skutkowało i nie było tej fontanny.
A sprawy domowe olej trochę bo najważniejsza teraz jesteś ty i mały żebyś wypoczęła i zjadła coś porządnego bo sie wykończysz a małym niech się tata zajmie czasami a ty do łóżka. Trzymam kciuki będzie dobrze powodzenia.
 
reklama
hehhe, no tata nie może , jest w pracy cały czas na wyjazdach , córa cały czas szkoła, coś tam w wolnym czasie pomoże, w wekendy, ale w tygodniu nie ma szans,niestety jestem zdana na siebie:-)

dzisiaj już lepiej , przestał wymiotować, karmię go tak jak Agusiaaa mówi po trochu i podnoszę lekko, nie ma tych fontann, zobaczymy na jak długo, teraz śpi idę sobie coś ugotować bo padnę:szok:
 
Ivette... Daria też strasznie ulewała... zdarzało się tak mocno, że aż chlusnęło... teraz już się jej to rzadziej przydarza... Myślę, że nasze dzieciaczki muszą po prostu z tego wyrosnąć... Teraz sobie bąbel śpi... ciekawe jak długo? ;-) ja trochę ogarnęłam dom i zostało mi jeszcze poodkurzać... No i spacerek zaliczyć, bo pogoda taka piękna:tak:
 
Hej a u nas małe kłopociki od piątku Matek gorączkuje i to dość wysoko bo 39,5C:szok: z problemem do zbicia.Najpierw myslałam,ze to trzy dniówka bo nie ma kataru ani nie kaszle gardło też ok po prostu bez zarzutu,ale dzisiaj mój mąż dopatrzył,ze on sie chyta za ucho i jak dotkłam to tak się darł jak poparzony:baffled:dałam mu krople i podałam mu Bactrim bo nasza pani doktor stwierdziła,że jak juz trzy dni jest tak wysoka temperatura to same krople juz nie pomoga.Narazie temperatu zaczeła spadać ma w tej chwili 38,8 zobaczymy co będzie do rana,ale jedno jest pewne wizyte w naszym ośrodku mamy na jutro pewną:-(
 
Oj widzę tematy karmieniowo chorobowe
Basia no koniecznie do lekarza, temperatura jak się utrzymuje drugi dzień wymaga skontrolowania u lekarza, tym bardziej jak jeszcze uszko boli. Buziaki dla Matiego.
Mam nadzieję że wszystko będzie ok i Mateuszek szybko wróci do zdrówka.
Ivett no początki są trudne młody cały czas wisi na cycu potem ulewa, a próbowałaś smoczka mu dać, może to potrzeba samego ssania.Najlepiej wybrać się kontrolnie do lekarza sprawdzić wagę i jej przyrost wtedy więcej będzie wiadomo jak jest z tym najadaniem się. I pamiętaj że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, niezależnie od tego jak jest karmione. Ja też miałam problem cycania non stop przez pierwszy miesiąc potem młody sobie sam unormował, ale było to męczące bo nikt tego za nas nie zrobi;-)
Dorisday już po...?
Agusia widzialam ostatnio fotki na nk słodziak z Darii
Mery jak dzieciaki zdrowe?
Ja za sobą mam gorący tydzień chciny, potem urodziny Ewci, do tego dochodzi szkoła, czasu brak. Właśnie muszę lecieć bo mój dzieć cos zmalował:szok:
 
Ostatnia edycja:
U nas narazie spoko chociaz Natalia coś zaczyna pokasływać paskudna pogoda i skutki widoczne odrazu ale mam nadzieję ze nic gorszego się nie przyplącze.
Weekend i po weekendzie czemu wolne tak szybko leci?
Ja w pracy siedzę i sprzątam standardowo po pracy moich kochanych zmienników nie cierpie tego bo gdzie zajrzę tam poprzestawiane, ale już prawie mam porobione, tyraz tylko czekac na towar z niecierpliwościa.
 
Witam ciepło
Znalazłam te wątek i mm nadzieję ze nie macie nic przeiwko że tu napiszę.
Potrzebuję namiary gdzie mogę wykonać badanie usg bioderek na NFZ w Bielsku, bo mały miał mieć je powtórzone. Czy możecie kogoś dobrego polecić. Czy ktoś robił może w Centrum Pediatrycznym na Cyniarskiej? Najbardziej tam mi by pasowało, bo nie jestem z Bielska a muszę tam jechać z małym na kontrolę słuchu i fajnie by było gdyby udało nam się od razu tam zrobić bioderka.
będę wdzięczna za wszelkie informacje
pozdrawiam
 
Witaj mamo maluszka... na Cyniarskiej zrobisz też badania bioderek ale nie wiem jak długo czeka się na termin z NFZ... Ja robiłam w Euromedice na Prusa... i nie czekałam zbyt długo... tel do nich : 33 814 81 81
 
Ja wczoraj miałam taki ciężki dzień z Matkiem.Poszłam do lekarza ona stwierdziła,ze dziecko jest książkowe natychmiast skierowanie do szpitala na badania.O 16 wyniki i szok:szok:wszystkie wyniki złe dawaj do lekarki i okazuje się,ze Matek ma infekcje krwi:no:Dała mu antybiotyk i skierowanie na kolejne badania.Na szczęście dzisiaj w nocy juz nie gorączkował nie wiem czy to taka szybka reakcja tego leku czy co:confused:Acha uszy czyste to tylko chyba taki kaprys małego.Niemam pojęcia z kąd sie takie cholerstwo przyplątało.
 
reklama
Witajcie:-)

korzystając ze Kubuś śpi mam chwilkę i tu wpadłam:-)

Kubusia na razie karmię moim mlekiem tyle że mu odciągam i z buteleczki pije. Bo jak mu dawałam pierś to tak łapczywie jadł i nerwowo strasznie , nałykał się powietrza i potem jeszcze go nie zdążałam podnieść i już mi fontanny wylewał, a jak mu daje butle to je mniej nerwowo, ma odpowietrzacz w smoczku , odbija się mu ładnie nie zwraca i zasypia:happy:

basiek - szok, jeszcze nie słyszałam o czymś takim- skąd się to wzięło???:szok:

mama maluszka
- ja się zapisałam na bioderka w Centrum Pediatrycznym - miesiąc się czeka na wizytę , ja mam czas bo pierwszy raz:happy2:
 
Do góry