reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Oo to nie dosc ze w podobnym tygodniu to i dzieci rownolatki mamy :) ja aktualnie 32+2, na stanie corka prawie 8.5 roku :)
Dziękuje [emoji3059] nie mogę narzekać, ciąże znoszę ogólnie dobrze, upały... Hmmm.. Oprócz tego że ciągle mi gorąco i męczy mnie zgaga to jest dobrze[emoji6]to moja druga ciąża[emoji846] mam już syna, który niedługo skończy 8lat[emoji846] a ciazę prowadzę na Parkowej. A Ty? W którym tygodniu jesteś?
 
reklama
U mnie niby dziewczynka jak ciążę planowałam to patrzyłam na chiński kalendarz ale to bardziej zabawa chodź jeszcze wcześnie u mnie czekam do połówkowych czy nic tam nie wyrośnie haha gdzie planujesz rodzic?
Ja to czulam od początku że będzie chłopiec 😉 24 sierpnia mam wizyte i się okaze co z porodem🙂 ogólnie to mam w planach parkowa, ale bardziej mi zależy na moim lekarzu a że on też m. In w Bielsku przyjmuje to w razie W mogę i do Bielska jechać 🙂😄

Oo to nie dosc ze w podobnym tygodniu to i dzieci rownolatki mamy :) ja aktualnie 32+2, na stanie corka prawie 8.5 roku :)
Ooo no to faktycznie 😄😄 a cc planowane ze względu na pierwsze cc czy inne masz wskazania? Pytam, bo ja się zastanawiam...
 
Arciszewscy. Szczerze? Wskazan by sie troche znalazlo zeby sie chcialo papiery na wszystko brac. Ale wole miec pewnosc ze mi zrobia od razu. Pierwsza corka tez CC ale 26h na porodowce spedzilam, no i niestety ale kiepsko skonczylam po tym (rodzilam panstwowo) teraz sobie odlozylam na prywatny i mam spokojną głowe.
Również gratuluję już tak dużej ciąży. A czemu będziesz miała CC jak mogę spytać i gdzie będziesz rodzic.
 
Super . Ja syna też rodziłam przez CC ale tak super trafiłam w wojewódzkim że na prawdę miałam wysokie ciśnienie i przyszedł lekarz sam zaproponował CC które super wspominam teraz jeszcze nie wiem co i jak będzie bo jeszcze długa droga przedemna ile dziewczyny kosztuje poród teraz prywatnie?
 
3500 cc u arciszewskich jesli ciaze u nich prowadzisz, a tak to chyba 3900. Ja sie ogolnie wojewodzkiego panicznie boje :) jakos nie lubie tam przebywac, wole USK. Ale wyszlo tak ze mnie lekarz na NFZ tak zestresowal jak poszlam potwierdzic ciaze ze pognałam tam i wizyta tego samego dnia na wieczor. Trafilam na mega sympatycznego i fajnego lekarza i tak juz zostalam :)
Super . Ja syna też rodziłam przez CC ale tak super trafiłam w wojewódzkim że na prawdę miałam wysokie ciśnienie i przyszedł lekarz sam zaproponował CC które super wspominam teraz jeszcze nie wiem co i jak będzie bo jeszcze długa droga przedemna ile dziewczyny kosztuje poród teraz prywatnie?
 
Mialam CC co juz gdzies wyzej opisalam, druga sprawa nie male dzieci mi wychodza [emoji14] corka 59cm i 4050g. :) teraz syn, nieco mniejszy poki co porownujac usg z pierwszej ciazy ale bedzie raczej dluuuugi :) no i teraz rzekoma cukrzyca ciazowa -podejrzewam ze mi wyniki cos w laboratorium skopali, ewentualnie wplynal na to stres, mala ilosc snu bo robilam wyniki tuz przed obroną itp itd :) u diabetologa bylam raz, mialam miec teleporade i skonsultowanie wynikow i od miesiacq nie moge sie dodzwonic [emoji23]a wskazan by sie znalazlo ;)
Ja to czulam od początku że będzie chłopiec [emoji6] 24 sierpnia mam wizyte i się okaze co z porodem[emoji846] ogólnie to mam w planach parkowa, ale bardziej mi zależy na moim lekarzu a że on też m. In w Bielsku przyjmuje to w razie W mogę i do Bielska jechać [emoji846][emoji1]


Ooo no to faktycznie [emoji1][emoji1] a cc planowane ze względu na pierwsze cc czy inne masz wskazania? Pytam, bo ja się zastanawiam...
 
reklama
Mialam CC co juz gdzies wyzej opisalam, druga sprawa nie male dzieci mi wychodza [emoji14] corka 59cm i 4050g. :) teraz syn, nieco mniejszy poki co porownujac usg z pierwszej ciazy ale bedzie raczej dluuuugi :) no i teraz rzekoma cukrzyca ciazowa -podejrzewam ze mi wyniki cos w laboratorium skopali, ewentualnie wplynal na to stres, mala ilosc snu bo robilam wyniki tuz przed obroną itp itd :) u diabetologa bylam raz, mialam miec teleporade i skonsultowanie wynikow i od miesiacq nie moge sie dodzwonic [emoji23]a wskazan by sie znalazlo ;)
Ja pierwszego syna urodziłam SN z waga 4230g...rodzilam państwowo i według mojego lekarza to powinni mi zrobić cc przy mojej miednicy, ale całe szczeście ze wszystko dobrze się skończyło. Teraz sama do końca nie wiem, ale ta dzidzia też będzie duża.. Więc raczej cc.
 
Do góry