reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bhcg, progesteron.

Rajani

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2011
Postów
802
Miasto
Suwałki
Witajcie.
Zacznę od tego, że 35 lat na karku, dwa poronienia 15 lat temu a na pokładzie 11 latek. I jestem po usunięciu szyjki macicy.

Ostatni okres 19 sierpnia.
21 września zrobiłam trzy testy które wyszły pozytywnie.
Poszłam zrobić betę.

23.09 - 138
25.09 - 321
27.09 - 924

Przyrosty są chyba ok?
Wczoraj robiłam też progesteron ale niestety wynik pewnie będzie w poniedziałek.

Czy przy takim wzroście bety jest jakaś możliwość żeby progesteron był jednak niski? 😓

Na początku tygodnia wydaje mi się że moje piersi były bardziej nabrzmiałe niż wczoraj czy dziś ale nadal mnie bardzo bolą.

Wizytę u ginekologa mam na 8.10 (akurat w dzień urodzenia syna) więc liczę tylko na dobre wieści!
 
reklama
Witajcie.
Zacznę od tego, że 35 lat na karku, dwa poronienia 15 lat temu a na pokładzie 11 latek. I jestem po usunięciu szyjki macicy.

Ostatni okres 19 sierpnia.
21 września zrobiłam trzy testy które wyszły pozytywnie.
Poszłam zrobić betę.

23.09 - 138
25.09 - 321
27.09 - 924

Przyrosty są chyba ok?
Wczoraj robiłam też progesteron ale niestety wynik pewnie będzie w poniedziałek.

Czy przy takim wzroście bety jest jakaś możliwość żeby progesteron był jednak niski? 😓

Na początku tygodnia wydaje mi się że moje piersi były bardziej nabrzmiałe niż wczoraj czy dziś ale nadal mnie bardzo bolą.

Wizytę u ginekologa mam na 8.10 (akurat w dzień urodzenia syna) więc liczę tylko na dobre wieści!
Piersi nie mają nic do rzeczy.
Przyrosty są dobre, prawidłowe. Na tym etapie ciąża rozwija się prawidłowo.
Jeśli masz niedomoge lutealna, progesteron może być niski. Ale nie martw się na zapas. :)
 
Piersi nie mają nic do rzeczy.
Przyrosty są dobre, prawidłowe. Na tym etapie ciąża rozwija się prawidłowo.
Jeśli masz niedomoge lutealna, progesteron może być niski. Ale nie martw się na zapas. :)
Czy progesteron ma wpływ jak rośnie beta czy to zupełnie nie ma nic jedno do drugiego?
W poniedziałek pójdę ostatni raz zrobić betę dla swojego spokoju no i oczekiwanie na wynik progesteronu... 😬
 
Czy progesteron ma wpływ jak rośnie beta czy to zupełnie nie ma nic jedno do drugiego?
W poniedziałek pójdę ostatni raz zrobić betę dla swojego spokoju no i oczekiwanie na wynik progesteronu... 😬
Jeżeli progesteron będzie na zbyt niskim poziomie to ciąża przestanie się rozwijać a co za tym idzie beta tez nie będzie dobrze przyratsać lub nawet spadać.
 
Jeżeli progesteron będzie na zbyt niskim poziomie to ciąża przestanie się rozwijać a co za tym idzie beta tez nie będzie dobrze przyratsać lub nawet spadać.
Czyli na ten moment nawet oczekując na wynik pro powinnam być bardziej spokojna, że raczej wszystko jest wporzadku?

Ja czuję sama po sobie że strasznie zaczynam panikować bo to wystarana się bardzo ciąża... 🥺
 
Czyli na ten moment nawet oczekując na wynik pro powinnam być bardziej spokojna, że raczej wszystko jest wporzadku?

Ja czuję sama po sobie że strasznie zaczynam panikować bo to wystarana się bardzo ciąża... 🥺
Jeżeli wcześniej nie miałaś problemu z niedomogą lutealną to nie widzę tutaj przesłanek, żeby się denerwować. Aczkolwiek poziom progesteronu może się zmienić w każdej chwili.
 
Jeżeli wcześniej nie miałaś problemu z niedomogą lutealną to nie widzę tutaj przesłanek, żeby się denerwować. Aczkolwiek poziom progesteronu może się zmienić w każdej chwili.
Powiesz mi czy ten wynik jest ok? 😬
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-09-28-14-33-05-397_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-28-14-33-05-397_com.android.chrome.jpg
    162,7 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry