reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta niska, cienie cieni

SzklanaKulka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Marzec 2021
Postów
200
Miasto
Białystok
Cześć, tu mnie nie było jeszcze żeby popanikować więc o to jestem

Ostatni okres 18 listopada, owulacja wg kalendarzyka 6 grudnia, cykle po 32 dni.

9.12 plamienie jednodniowe - czyżby spóźniona owulka?
12-13 plamienie z krwią
Gdzieś 17-18 plamienie brązowe
21.12 spodziewany okres, testy w ciągu dnia z bladą kreską
22.12 pobiegłam na betę - 7.8, mała, progesteron 16,23, wczoraj wieczorem plamienie z krwią.
Dzisiaj test z porannego sikania i popołudniowego dalej z cienkimi kreskami.
Raczej nie wróżę tu nic dobrego :( dziś przynajmniej nie boli mnie z prawej strony bo wczoraj bolało cały dzień. Jestem już po lewej CP z wycięciem jajowodu i po rogowej także panika lvl hard :<
 

Załączniki

  • IMG_20231223_142719.jpg
    IMG_20231223_142719.jpg
    188,6 KB · Wyświetleń: 315
reklama
Kreska jest, beta startuje. Powinnas zrobić powtórkę bety czy jest przyrost, ale święta niestety..wiec ciezko i powtórzyć proga. Bo tak ciężko przewidzieć.
 
Tylko że to już 3 dzień spóźniania się okresu, chyba beta powinna być wyższa i kreska ciemniejsza.. :<
Niekoniecznie, jeśli dokładnie nie masz potwierdzonej owu to równie dobrze mogła być później, co oznacza przesuniecie cyklu. Ja tydzien przed @ miałam juz cien cienia na teście, a beta ledwo, ledwo zaczęła rosnąć. Od czegoś ta beta musi zacząć, wiem jak trudne jest nie panikować, również jestem po przejściach ale jeśli to ma cie w jakiś sposób uspokoić to rob codziennie testy, albo wstrzymaj sie do 27 grudnia by zrobić w jakims labo wyniki krwi.
 
Jeśli owulacja się przesunęła, to załóżmy że te 12-13 były związane z owulacją to te 17-18 brązowe z implantacją, po implantacji HCG w moczu pojawia się i tak po 24-48h (wierząc w internetu) więc teoretycznie by pasowało jako tako.. daj Boże żeby tak było ❤️❤️
 
IMG_6881.jpeg
Cześć, dołączę się do tematu. Okres mi się spóźnia 2 dzień, zrobiłam test w 1 dniu przewidywanego okresu po południu i niby coś tam było widoczne, ale nie do końca, załączam zdjęcie :) Wczoraj powtórzyłam test - wieczorem i wyszedł już typowo negatywny. Jestem 4 cykl na stymulacji lekami więc jajeczkowanie raczej musiało wystąpić, jednak przyznam że nie byłam na monitoringu więc na 100% nie wiem. Po terminie miesiączki testy powinny już wychodzić pozytywnie jeżeli byłaby to ciąża?
 
Koniecznie monitoring skoro jesteś na stymulacji, a co do testu niestety nic nie widzę.
A jajeczkowanie nie musi występować, trzeba takie rzeczy monitorować u ginekologa.
 
Zobacz załącznik 1597431Cześć, dołączę się do tematu. Okres mi się spóźnia 2 dzień, zrobiłam test w 1 dniu przewidywanego okresu po południu i niby coś tam było widoczne, ale nie do końca, załączam zdjęcie :) Wczoraj powtórzyłam test - wieczorem i wyszedł już typowo negatywny. Jestem 4 cykl na stymulacji lekami więc jajeczkowanie raczej musiało wystąpić, jednak przyznam że nie byłam na monitoringu więc na 100% nie wiem. Po terminie miesiączki testy powinny już wychodzić pozytywnie jeżeli byłaby to ciąża?
Mi tabletki owulacji nie były wstanie wywołać. Tylko zastrzyki. Mam policystyczne
 
reklama
Do góry