reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta, nie za słaba?

reklama
22 lata patrząc po dacie urodzenia z wyniku, wydawałoby się, że już masz rozum i rozumiesz kwestie związane z ewentualnym zaplodnieniem i ciążą.
Wstawiasz testy jakieś itp od końca lipca, beta jest ledwo startowa około 2 tyg po teście i rzucasz hasłami jak gdyby nigdy nic. Masz monitorować betę, bo możliwe że to już beta spadkowa i wkrótce zacznie się krwawienie.
Tydzień liczysz od pierwszego dnia cyklu, to powinnaś wiedzieć. Ale jeżeli poprzednie testy były twoje, to dzisiejsza beta nie wróży niczego dobrego. Zamiast wrzucać kolejne testy, swoje dane osobowe Weroniko, to udaj się do lekarza jeżeli nie wiesz na czym stoisz. Tu ci już nikt więcej rad nie da bo i tak nie słuchasz.
Nwm ktory tydzień
 
reklama
Aaa okej nie wiedziałam sorki :) Autorka napisala, że to 3+4 więc tylko tym się sugerowałam 😁
Chyba odniosłaś się do mojego postu po prostu 😁 ja nie wstawiałam żadnego pozytywnego testu 26.07 :) pierwszy pozytyw taki faktycznie wyszedl wczoraj rano 😊 w sobotę mega mega bladziutkie kreseczki które dawały wiele wątpliwości
 
Do góry