reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta, nie za słaba?

Załączniki

  • 2a557f93-b095-4635-908d-caf4829d7b3f.jpeg
    2a557f93-b095-4635-908d-caf4829d7b3f.jpeg
    33,9 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Nie robiłam bety wcześniej, teraz pani doktor powiedziała żeby isc na badania krwi, bo nie widzi ciąży.
ciężko tu cokolwiek zrozumieć i myślę, że problem siedzi głębiej, ale liczę że zachowując zdrowy rozsądek zbadasz drugi raz betę i zobaczysz czy ma tendencję spadkowa (o ile ta 50 wcześniej wspomniana była prawdziwa)
 
Nie robiłam bety wcześniej, teraz pani doktor powiedziała żeby isc na badania krwi, bo nie widzi ciąży.
Weroniko, twój wynik wskazuje na ciążę, ale jest zdecydowanie za niski, aby była to prawidłowa ciąża!

W takiej sytuacji powinnaś jak najszybciej udać się do lekarza, najlepiej z kimś bliskim. Albo jest to ciąża biochemiczna, albo już poronienie albo ciąża pozamaciczna, która może zagrażać twojemu życiu i zdrowiu.

Nie możesz tego lekceważyć.
 
Jeśli zaczęłaś krwawić być może zaczęło się poronienie. Skontaktuj się z lekarzem żeby sprawdzić czy jest wszystko dobrze oczyszczone
 
Do góry