reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

reklama
Moja beta tez była niska robiłam badanie jeszcze przed miesiączką ok 4 dni Pani tylko zapytała czy idę do lekarza bo wynik pokazuje ciąże 😊. Już mogę
Ci pogratulować :)
ale autorka jest 19 dni po domniemanej owulacji, a to raczej inna sytuacja niz byc 4 dni przed spodziewana data miesiaczki… Kompletnie nie widze analogii.
 
Niestety dzisiaj rano dostałam mocnego krwawienia z dróg rodnych, silnych skurczy.. tego się obawiałam.. beta była zbyt niska aby wszystko dobrze się skończyło. Dziękuje za wsparcie na forum.
 
Dołączę się do tematu, dzisiaj robiłam betę, miesiączka spóźnia mi się 4 dzień, testy z apteki wychodziły pozytywne z blada kreseczka. Beta wyszła 286, czy jest to prawidłowe? Jakiemu tygodniowo ciąży odpowiada i za jaki czas możnaby zobaczyć coś na USG?
 
Według mnie koniec czwartego początek piątego :) gratulacje :)
 

Załączniki

  • 7A15112F-B55C-43EA-8CBF-3AEDC540E48D.jpeg
    7A15112F-B55C-43EA-8CBF-3AEDC540E48D.jpeg
    67,6 KB · Wyświetleń: 387
reklama
Dołączę się do tematu, dzisiaj robiłam betę, miesiączka spóźnia mi się 4 dzień, testy z apteki wychodziły pozytywne z blada kreseczka. Beta wyszła 286, czy jest to prawidłowe? Jakiemu tygodniowo ciąży odpowiada i za jaki czas możnaby zobaczyć coś na USG?
Po becie nie ocenia się tygodnia ,po ostatniej @ sie to liczy , a potem usg , na usg kolo 6/7 tc wtedy już będzie coś widać, proponuję powtórzyć bete po 48 h
 
Do góry