reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta a tydzień ciąży

Poszukaj kalkulatora w którym podaje się godziny badania, są takie na internecie. Czasami to też ma znaczenie jeśli 26 np. robiłaś o 11 czy 12 badanie a 28 o 6 rano.
 
reklama
„przyjmuje się, że poziom hormonu powinien wzrastać o około 60 – 65% w ciągu 48 godzin i około 110 – 115% w czasie 72 ”
Ze wszystkich kalkulatorów bety dostępnych w Internecie pokazuje się że przyrost mam w normie. Chciałam to skonsultować, bo jest to moja pierwsza ciąża i boję się że okaże się biochemiczna :). No nic, w poniedziałek powtórzę betę i wtedy zacznę się martwić.
Jak powtórzysz w poniedziałek, to od wczoraj nie będą 72h ,tylko więcej, także ciężko będzie sprawdzić czy prawidłowy przyrost
 
reklama
Do góry