reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bebilon Comfort 1

jadzik28

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Październik 2010
Postów
111
Witam, jestem młodą mamą i pewnie dlatego zwykłe problemy są dużymi problemami... ale bardzo proszę o opinie na temat mleczka bebilon comfort 1. Zostało mi ono polecone na kupy, ponieważ po zwykłym miało zatwardzenia moje maleństwo i teraz już jemy trzecią puszkę a tu pojawiają się kupy co prawda nie twarde ale jakies dziwne papkowate i na domiar tego ulewanie jakby wodą zagęszczoną, czasem pojawia się w tym ulewaniu sladowa ilość mleka. Może ktoś stosował to mleko u swojego maleństwa i ma w związku z tym jakieś cenne uwagi?
Pozdrawiam
 
reklama
Miałam to samo, do tego cuchnące kupki zielonego koloru, nawet ze śluzem. To ulewanie też wydawało się dziwne...
My dawaliśmy comfort bo myśleliśmy, że mała ma kolkę do tego miała problem z kupkami, tylko po czopku robiła:( Potem przypadkiem doszliśmy do tego, że problem tkwił w wodzie, na której robiliśmy mleczko. Woda Mama i ja powodowała koszmarne bóle brzuszka. Zmieniliśmy wodę na żywca, bóle się skończyły, a potem przeszliśmy na zwykły bebilon i kupki mamy 2 razy dziennie:)
Z tym ulewaniem wodą może być tak, że comfort ma w składzie skrobię i jak chwilę postoi w butelce to się oddziela ta woda, może w brzuszku też tak się dzieje? I potem woda wypływa? Nie wiem, moja wręcz wymiotowała, zwracała całe posiłki ale to wina refluksu.
 
ja podaje córce te mleczko ok jakiegoś tygodnia ale tylko wieczorami bo w dzień karmie piersią i nie ulewa ale dziwnie przelewa jej sie w brzuszku i niewiem czy to wina mleka czy porostu wieczornej pory i kolek??? jesli chodzi o kupke to robi raz dziennie :) czasem są pomarańczowe a czasem lekko zielonkawe
 
ja nie moge powiedziec nic dobrego o tym mleczku,zaparcia sie nie skonczyły,bóle brzuszka jeszcze gorsze a do tego doszły wymioty.kupa zielona i okropnie cuchnaca
 
Ja byłam na zwykłym bebilonie, ale mały miał zatwardzenia, (może to też wina wody...), znajomi polecili mi właśnie comfort, i już nie mamy zatwardzeń, ale pomijając fakt śmierdzenia kup (zapach nieprzeciętny) to mamy kupy co drugi dzień, które nie są twarde, ale mają taką dziwną konystencję gęstej kupy, w której nie ma jak dawniej takich bialych gródek, jest to po prostu taka papka. Do tego mam przepisany debridat i może on też działa na te kupy ,że one tak wyglądają. Do tego niesamowite wiatry w brzuszku (mały puszcza bączki jak dorosły człowiek). Jeden plus to taki, że mały już tak nie płacze jak przy zatwardzeniach. A ponad to ten bebilon jest niesamowicie niedobry, jak przyżądziłam pierwszą butelkę, to bałam się, że nie będzie jadł, ale ku mojemu zdziwieniu nawet je:). Ale jakoś instynktownie mi ten bebilon nie podchodzi, i cały czas się zastanawiam, co dalej robić, czy wrócić do zwykłego bebilonu, czy pozostać przy tym...
 
moja mała bardzo sie denerwuje przy jedzeniu z butli i niewiem czy to wina tego mleka ??? a czy waszym maluszkom tez jeżdzi po brzuszku po jedzeniu??? i puszczają bąki ale moja przy tym płacze i sie denerwuje??? może zmienie mleko???
 
Hejka
Mojemu maleństwu też jezdzi po brzuszku, czasem sie przy tym denerwuje a czesem nie, natomiast samo jedzenie go uspokaja raczej:)
 
reklama
Mój syn po tym mleku miał jeszcze większe dolegliwości związane z bólem brzuszka niż po zwyklym mleku modyfikowanym. Brzuszek miał twardy, ciągle się preżył i bardzo plakal przez co nie mógł także spać. Mleko to okazało się totalnym niewypałem tak samo jak Bebiko Comfort ponieważ jak się okazało oba te mleka mają taki sam sklad. Strata tylko zdrowia dziecka i mojego gdyż noce były koszmarem oraz pieniędzy , cena tego mleko to absurd jeśli chodzi o rezultaty karmienia niemowlaka. Zakupilam Nutramigen który podawali dziecku w szpitalu i dolegliwości które miał po ww mlekach ustaly.
 
reklama
Do góry