reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo niski wynik beta-HCG

K1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2021
Postów
498
Od ponad roku mam bardzo regularne 30 dniowe cykle. Termin @ minął, testy ciążowe negatywne, dziś (03.01.2024), po 4 dniowym opóźnieniu poszłam zbadać betę w laboratorium. Wynik 8,45. Owulacja była prawdopodobnie 18.12.2023, ale to tylko moje obserwacje, niepotwierdzone. Chciałabym poznać podobne historie, jak to się potoczyło. Czy tak niski poziom beta HCG po terminie @ już źle rokuje? Nastawiać się na poronienie, czy jest jeszcze jakiś cień szansy, że to zakończy się zdrową ciążą?
 
reklama
reklama
ale ja się czuje jak bym była i moja znojaoma też miła taki wynik i się okazało że była w ciąży też jeszcze że się nie zagnieździł dobrze i dlatego jest 1 a ja jak nie byłam naprawdę w ciąży to miałam wynik 0,100 jakiś tak
Jeśli beta jest poniżej 5 to cokolwiek czujesz nie ma związku z ciążą. Objawy ciążowe wywołuje betaHCG. A Ty jej nie masz w organizmie i nie rośnie gwałtownie na ten moment. Także cokolwiek czujesz, nie jest związane z ciążą. Po prostu.
A jeśli faktycznie masz mieć okres dopiero 7 września, to nawet nie było jeszcze zagnieżdżenia i nie wiem, w jakim celu Ty robisz już betę?
 
Jeśli beta jest poniżej 5 to cokolwiek czujesz nie ma związku z ciążą. Objawy ciążowe wywołuje betaHCG. A Ty jej nie masz w organizmie i nie rośnie gwałtownie na ten moment. Także cokolwiek czujesz, nie jest związane z ciążą. Po prostu.
A jeśli faktycznie masz mieć okres dopiero 7 września, to nawet nie było jeszcze zagnieżdżenia i nie wiem, w jakim celu Ty robisz już betę?
W którymś wątku napisała,że miała plamienie implantacyjne,bodajże 9 sierpnia? Dlatego zrobiła betę.
 
W którymś wątku napisała,że miała plamienie implantacyjne,bodajże 9 sierpnia? Dlatego zrobiła betę.
Nie mogła mieć plamienia implantacyjne go 9 sierpnia, jak kolejny okres ma dopiero 7 września... Który by to był dzień cyklu? Drugi? To raczej okres miała wtedy co najwyżej ;)
No i już w ogóle pomijam, że jakby implantacja była 7 sierpnia to już by był zarodek z serduszkiem, a nie negatywna beta
 
reklama
Nie mogła mieć plamienia implantacyjne go 9 sierpnia, jak kolejny okres ma dopiero 7 września... Który by to był dzień cyklu? Drugi? To raczej okres miała wtedy co najwyżej ;)
No i już w ogóle pomijam, że jakby implantacja była 7 sierpnia to już by był zarodek z serduszkiem, a nie negatywna beta
Mnie tego nie tłumacz 😂 ja to wiem.
 
Do góry