reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo

Jak dla mnie to te testy nie są pozytywne. Ale skoro autorka pytania wie, że "ma hcg" bez badania to chyba cięzko się kłócić bo przecież on awie i koleżanki z klasy też.
 
reklama
Dlaczego pokazuje mi ze jestem w ciazy słabo widoczna kreska oznacza pozytywne robilam nawet 3 testy sa pozytywne takie same
IMG_20240725_130005.jpg
 
Dlaczego pokazuje mi ze jestem w ciazy słabo widoczna kreska oznacza pozytywne robilam nawet 3 testy sa pozytywne takie same
Zobacz załącznik 1651810
Jakbyś się trochę wysiliła i przeczytała co dziewczyny piszą, to zauważyłabyś wyżej post olki o pozytywnach testach które wcale nie oznaczały ciąży. JEDYNYM co potwierdzi ciążę jest badanie BETA HCG Z KRWI które zrobisz w każdym laboratorium, wszędzie. Jeżeli jesteś dorosłą kobietą to chyba masz 50 złotych żeby zrobić to badanie. A jeśli nie to pożycz od kogoś.
 
reklama
Do góry