reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bakterie w pochwie

Tym bardziej że cały czas teraz byłam na antybiotykach i w domu i w szpitalu dożylnie i pan doktor powiedział za chwilę będę wyjałowiona do reszty i nabawię się jeszcze innych bakterii przed samym porodem..
W takim razie mnie te argumenty przekonują. Też bym się obawiała, że np. ampicylina wytępię bakt kałowe (które wg mnie są przez ginekologów troche lekceważone) i w to miejsce rozwinie się klebsiella albo jakieś inne szpitalne cudo, która na razie nie ma bardzo licznych kolonii (tylko jeden plus na posiewie).

Przy czym ja bym kontrolowała crp i przy ewentualnych objawach typu upławy, swędzenie, ból pochwy jechalabym na ostry dyżur.
 
reklama
W takim razie mnie te argumenty przekonują. Też bym się obawiała, że np. ampicylina wytępię bakt kałowe (które wg mnie są przez ginekologów troche lekceważone) i w to miejsce rozwinie się klebsiella albo jakieś inne szpitalne cudo, która na razie nie ma bardzo licznych kolonii (tylko jeden plus na posiewie).

Przy czym ja bym kontrolowała crp i przy ewentualnych objawach typu upławy, swędzenie, ból pochwy jechalabym na ostry dyżur.
Ja wyszłam ze szpitala dopiero tydzien temu ale wyniki właśnie teraz przyszły z tego wymazu. I problem jest w tym że i lekarze w szpitalu i mój pan doktor prowadzący jak mówiłam że mimo wszystko mnie piecze w okolicach intymnych i mam żółtą wydzielinę to mówili że to wina luteiny dopochwowej..
 
Do góry