reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie

Pata2016

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2019
Postów
58
Witam ostatnia miesiączke miałam 24.09
21.10 robiłam betę która wyszła 8,23 23.10 października powtórzyłam badanie wyszło 22.02 . Testy ciążowe bardzo blade , Dzisiaj byłam u lekarza który stwierdził że pęcherzyka ciążowego jeszcze u mnie widać bo to za wcześnie mam zgłosić się za tydzień , mówił że może to ciąża może nie a ,może biochemiczna już sama nie wiem czy jestem w ciąży czy ktoś tak miał ? Może tylko nadzieję sobie narobiłam
 
reklama
Może być jeszcze za wcześnie na pęcherzyk. Ja w pierwszej ciąży w 5 tygodniu też nie miałam nic na USG, okazało się że owulacja się przesunęła i ciąża była o 2 tyg młodsza (chociaż po czasie nadgonila). Za to w obecnej ciąży w 5tyg (4+3) było widać maluśki pęcherzyk. Doradzałabym odczekać 2-3 dni i zrobić ponownie test ciążowy albo jutro pójść na jeszcze jedną betę, sprawdzić czy przyrasta prawidłowo. Posłuchaj lekarza i wróć za tydzień. Wiem że już byś chciała wiedzieć to i teraz ale to jeszcze bardzo wczesna ciąża :) trzymam kciuki :)
 
Może być jeszcze za wcześnie na pęcherzyk. Ja w pierwszej ciąży w 5 tygodniu też nie miałam nic na USG, okazało się że owulacja się przesunęła i ciąża była o 2 tyg młodsza (chociaż po czasie nadgonila). Za to w obecnej ciąży w 5tyg (4+3) było widać maluśki pęcherzyk. Doradzałabym odczekać 2-3 dni i zrobić ponownie test ciążowy albo jutro pójść na jeszcze jedną betę, sprawdzić czy przyrasta prawidłowo. Posłuchaj lekarza i wróć za tydzień. Wiem że już byś chciała wiedzieć to i teraz ale to jeszcze bardzo wczesna ciąża :) trzymam kciuki :)
A czy jak robiłam betę przedwczoraj to mogę jutro iść znowu ? Czy za wcześnie ?
 
No właśnie mnie ten mój przyrost niepokoi z 8.23 po 2 dniach 22.02 nie wiem czy nie za mało
Po 48h powinno być 66% a po 72h 114% ja nie umiem tego obliczac. Ale możesz wpisać w kalkulator a jak nie to idź jutro na betę i jak będziesz miała wyniki to zapytaj pani w labo czy wynik jest prawidłowy tylko zabierz ze sobą wyniki z przedwczoraj.
 
Po 48h powinno być 66% a po 72h 114% ja nie umiem tego obliczac. Ale możesz wpisać w kalkulator a jak nie to idź jutro na betę i jak będziesz miała wyniki to zapytaj pani w labo czy wynik jest prawidłowy tylko zabierz ze sobą wyniki z przedwczoraj.
Jeżeli tam sie dzieje troszke pozniej....ciaza moze byc mloda bardzo..zrob test za kilka dni
Jutro jeszcze potworze bete
 
reklama
Do góry