reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie nasienia, czy jest jakaś szansa?

reklama
Plik
 

Załączniki

  • Screenshot_20220727-135945_Drive.jpg
    Screenshot_20220727-135945_Drive.jpg
    257,2 KB · Wyświetleń: 110
A jaki prowadzicie tryb życia? Palicie czy pijecie ,co jecie? Suplementy, dobra dieta, ruch może tutaj dużo pomoc i już nie raz tak było że nawet że słaba morfologia byly ciąże😉 zdrowy tryb życia może bardzo poprawić wyniki. warzywka, owoce, sport, relaks .Oczywiście najlepiej teraz to skonsultować z lekarzem, ja mówię co możecie zrobić sami w tym kierunku🙂 nie trać nadziei.
 
A jaki prowadzicie tryb życia? Palicie czy pijecie ,co jecie? Suplementy, dobra dieta, ruch może tutaj dużo pomoc i już nie raz tak było że nawet że słaba morfologia byly ciąże😉 zdrowy tryb życia może bardzo poprawić wyniki. warzywka, owoce, sport, relaks .Oczywiście najlepiej teraz to skonsultować z lekarzem, ja mówię co możecie zrobić sami w tym kierunku🙂 nie trać nadziei.
Tak to samo chciałam napisać, ale ja bym poszerzyła wynik o fragmentację dna plemnika , wprowadziłabym w życie dhea dla męża lub fertilman i sprawdzila za 2 miesiace :) głowa do góry, jeśli przyczyna jest po stronie mężczyzny i naturalnie nie będziesz zachodzić, są jeszcze inseminacje i in vitro więc nie masz się czym martwić:)
 
Konsultacja z andrologiem w klinice niepłodności była. Lekarz powiedział żeby tylko zadbać o dietę i aktywność (chłopak jest na zwolnieniu z powodu kolana 2 miesiące). I jak za pół roku nie zajdę w ciążę to dopiero dalsze badania.
 
A jaki prowadzicie tryb życia? Palicie czy pijecie ,co jecie? Suplementy, dobra dieta, ruch może tutaj dużo pomoc i już nie raz tak było że nawet że słaba morfologia byly ciąże😉 zdrowy tryb życia może bardzo poprawić wyniki. warzywka, owoce, sport, relaks .Oczywiście najlepiej teraz to skonsultować z lekarzem, ja mówię co możecie zrobić sami w tym kierunku🙂 nie trać nadziei.
Nie palimy, piwko trochę częściej bo lato chłopak na zwolnieniu to znajomi wpadną. Dieta fakt do zamiany i zaczęliśmy już zmiany. Suplementów lekarz nie polecał bo jednym pomagają a drugim szkodzą. Od poniedziałku chłopak je orzechy brazylijskie, więcej nabiału i drobiu, cytrusy i pomidory. Podaje mu kwas foliowy.
 
reklama
Dodam jeszcze że jestem po progrsteronie w 21dniu cyklu i owulacja była. Wiem kiedy mam dni płodne po śluzie :( Czy dopóki morfologia się nie zwiększy szanse są niewielkie?
 
Do góry