reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

Hej dziewczyny 🙂
Z małym opóźnieniem ale witamy się 🙂
Jestem Wiktoria i pojawiłam się na świecie 23.03.2023
Mamusią urodziła mnie przez CC po dwudniowym nieudanym wywoływaniu porodu bo postanowiłam ulokować się wysoko w brzuszku mimo że to był już 41+2 ale wszystko z nami w porządku 🙂 od tygodnia jesteśmy w domu i nie możemy się sobą nacieszyć 🙂

Dziewczyny! ♥ Z całego serca życzę Wam i wierzę że i Wam się uda ♥️
Oj jaka kruszynka ❤️ Witamy na świecie maleńka 😍 Dużo zdrówka dla Was dziewczyny i przespanych nocy!
Gratulacje!!
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂
Z małym opóźnieniem ale witamy się 🙂
Jestem Wiktoria i pojawiłam się na świecie 23.03.2023
Mamusią urodziła mnie przez CC po dwudniowym nieudanym wywoływaniu porodu bo postanowiłam ulokować się wysoko w brzuszku mimo że to był już 41+2 ale wszystko z nami w porządku 🙂 od tygodnia jesteśmy w domu i nie możemy się sobą nacieszyć 🙂

Dziewczyny! ♥ Z całego serca życzę Wam i wierzę że i Wam się uda ♥️
Gratuluję mamuśka ❗ myślałam o Tobie że coś długo nie dajesz znać . Śliczny cud urodziłaś 😍😍😍💚❤️ zdrówka dla Ciebie i kruszynki ❤️
 
Hejka dziewczyny😘 jak tam wasze losy się toczą i wy mamuśki jak sobie radzicie w tej nowej wspaniałej roli?
My z malutka 4 tygodnie i się zobaczymy ❤️
O to lada moment będziesz tulić maleństwo 😍 My dziś mamy 8 tygodni, rośniemy szybko
mamy już 4,5 kg szczęścia. Bywają nieprzespane noce, problemy z kupką 🙈 nigdy bym nie pomyślała że kupką będzie mnie tak cieszyć 🤣 no życie wywrócone do góry nogami całkowicie ale staramy się nad tym zapanować 🙈
 
Byłam w zeszłym tygodniu na wizycie ale malutkiej się nie śpieszy na świat😀do terminu mamy 16 dni także czekam z niecierpilowością jak dalej się wszystko potoczy. Za tydzień jeśli się nic nie zmieni ostatnia wizyta u lekarza i powie co dalej.
A Ty jak tam?
 
Hej dziewczyny może wy mi pomożecie w podjęciu decyzji. Za parę dni urodzi się moja kruszynka ❤️ planuje od samego początku karmić piersią ale wiadomo różnie to bywa i chce się zabezpieczyć na początek chociażby jednym mlekiem modyfikowanym.
Pytałam położnej jakie jest najlepsze, gdyż chce dostarczyć małej wszystko co najlepsze i usłyszałam, że bebilon. W rodzinie natomiast słyszę, ze po co tyle płacić za mleko jak bebiko jest tańsze.
 
Hej dziewczyny może wy mi pomożecie w podjęciu decyzji. Za parę dni urodzi się moja kruszynka ❤️ planuje od samego początku karmić piersią ale wiadomo różnie to bywa i chce się zabezpieczyć na początek chociażby jednym mlekiem modyfikowanym.
Pytałam położnej jakie jest najlepsze, gdyż chce dostarczyć małej wszystko co najlepsze i usłyszałam, że bebilon. W rodzinie natomiast słyszę, ze po co tyle płacić za mleko jak bebiko jest tańsze.
Oj tak karmienie piersią to dla mnie mega wyzwanie ale się nie poddaje 💪 mieliśmy je dodatkowo utrudnione z powodu wędzidełka. Jestem obstawiona herbatkami na laktację, słodem jęczmienym, fertlimam czy jak to się tam zwie bo mimo że mamy dwa miesiące to ciągle mi się wydaje że nie dojadą i zdarza mi się go dokarmiać ehh.
A Z tym mlekiem różnie też bywa nie każde dziecku może spasować. My zdecydowaliśmy się na NAN opti plus pro ponieważ w szpitalu dostał buteleczkę i nic mu po nim nie było kosztuje ok 60 złotych za puszkę ale my ją mamy na dwa miesiące 🙈 bo tylko czasem dokarmiam.
 
hej dziewczyny. Dzisiaj byłam na ostatniej wizycie… moja kruszynka waży 4200 🙉 na wtorek mam skierowanie do szpitala a w środę będziemy witać nasz cud🥰
 
reklama
Do góry