reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum

Wybieramy moderatora Mam będących w domu

  • Dowikla

    Głosów: 5 19,2%
  • Medeuska

    Głosów: 13 50,0%
  • Justa_82

    Głosów: 8 30,8%

  • Wszystkich głosujących
    26
  • Ankieta zamknięta .
Ja proponuje na prezent ten o to stoliczek:tak: My go zamowilismy na urodziny Vanesski i juz drugi tydzien sie nim bawi.Jak tylko rano wstajemy to ona odrazu do niego raczkuje i sie bawi i to bardzo duzo w ciagu dnia.Naprawde polecam!!!!!
NOWY STOLIK EDUKACYJNY od CHICCO 2 w 1- Wys. 12 H (128260975) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
Zastanawiam sie tez nad kupnem tego bujaczka jako prezent od babci...... ktora ma dala wolna reke bo tez nie wie co kupic na prezent.Te wszystkie inne koniki na biegunach to jednak wydaja mi sie dla starszych dzieci a ten taki bezpieczny a i na podworko mozna go wziasc....
Little Tikes KONIK NA BIEGUNACH wysyłka gratis !! (129439108) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
 
reklama
Oj ja tez mam ten problem. My kupilismy małemu rowerek ( choc do roczku jeszcze miesiac ) Tesciu dał kase ale co kupic...nie mam pomysłu a reszta gosci zobaczymy
 
Czesć, Ja mam dwuch synków i ten starszy ma juz 2,5 roku a młodszy za 3 tyg roczek!!:-) I mam podobny problem a nawet wiekszy bo jezeli chodzi o zabawki i ciuchy to wiekszosc ma już po bracie, a duzo się nawet powtarza - 3 jezdziki, 2 namioty a mieszkam w bloku :szok: wiec wpadłam na pomysł załozenia funduszu inwestycyjnego - nie koniecznie musza tam być wpłacane wszystkie pieniazki ale jak juz wszystkie pomysły na niezbędne rzeczy się skończą to reszta gosci lub chrzestni moga wpłacać- moze uda sie potem zrealizować jakies wieksze marzenia jak juz bedzie miał coś do powiedzenia:-p CO MYŚLICIE????
 
reklama
Moze i w tym watku jakies propozycje prezentow gwiazdkowych zrobimy,bo tez mi pomyslow juz brak a i zabawek w domu juz i tak sie duzo przewala.........
 
Do góry