reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Eve trzymam kciuki za ta szybka regeneracje.

Ja siedze nadal na patologii. Na razie cisza pomimo ze odszedl czop z zywa krwia.
Jutro rano test na oksytocyne. Zobaczymy, a noz widelec cos sie ruszy. A jak nie to chyba tu uswirkne...
 
moonik1 - to juz niebawem zobaczysz swoje malenstwo!

ja jestem jeszcze na zwolnieniu, skonczylo mi sie 15tego i mi przedluzyli na tydzień :tak: czyli do 22 marca a jak nadal nie bedzie sie nic dzialo to 23 marca na szpital...
 
podziwiam naprawdę. chociaz jak się czyta wszystkie opisy - to widac, jak duzo zalezy od personelu. oby wszystkie dziewczyny miały dobre połozne i ekspresowe porody!!! nie wiem, od czego to zalezy, że każda ma inaczej. przeciez zbudowane w zasadzie jestesmy tak samo. EVE - nie wiedziałam nawet, że dzieciatko może się urodzić z zapaleniem płuc... podziwiam, że dałyście radę.
 
Leżałam w trakcie ciąży w szpitalu...straszna nuda... choćby się nawet miało ciągle leżeć to w domu jakoś szybciej leci czas
 
ech to ja oficjalnie tez juz jestem ta przeterminowana..;-)
carolin, ja dzis mialam wizyte i juz nie dostałam zwolnienia, tylko mi wypisala od jutra tj 19 zaswiadczenie o urlopie macierzynskim. Mi i tak w zasadzie wszytsko jedno te pare dni jakos przeboleje, nie chcialam jej meczyc bo i tak w zasadzie mi wypisywala to L4 z dobrego serca a cała ciaze biegałam jak szalona na uniwerek.
A co do badania po terminie to mnie badala jak najbardziej, juz napisalam na watku głownym ze nawet sie tak rozpedziła ze mi głowke dziecka wyczuła i delikatny masaz szyjki zrobila
 
reklama
To zapalenie to prawdopodobnie spowodowane było infekcją (ból gardła) jaką przechodziłam w ciąży, no i miałam 3 razy opryszczkę na ustach :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry