reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
KasiuLLka i Ola gratulacje i dużo zdówka dla Was i Waszych Córeczek. Super!!!
Ale wiadomości, a do północy jeszcze daleko!!!:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
ja we wtorek miałam ktg 80%skurcze nic nieczułam nic niebolało potem poszłam do gina z tym wykresem on mnie zbadał i stwierdził ze mam iść na spacer i zaraz wróce bo zaczynam rodzić :tak::szok:cisza jest do dzis wczoraj poszłam do położnej zbadała mnie jeszcze raz rozwarcie mam na 1 palec podłączyła pod ktg i cisza skurcze się skończyły przez 2 dni nic z przejecia niejadłam pozatym mnie też coś gardło pobolewa i jakaś ospała jestem jak bym miała dzis rodzicto niewiem czy bym siłe miała:confused:
 
Witam dziewczyny.Zwielką radością informuję że moja kochana Kasia urodziła dziś śliczną córeczkę Natalkę.
Waży 3600 wzrost 56 cm.Mamusia i córeczka dochodzą do siebie i pozdrawiają Was.
Grzegorz.
 
Czesc Dziewczyny.Jestem Dominika:-)
Mam nadzieje ze moge dołaczyc do Was,
Termin mam na 12 Marca:tak:Całkiem niedlugo;-)
Bede miala synka-Kubusia:-)
Wszystkim swiezo upiecz:-)onym mamuska GRATULUJE!!!
Pozdrawiam
 
Witaj Dominisia:-) Wszystkie mamy marcowe mile widziane, szkoda, ze dopiero teraz do nas dołączasz:-) Ale lepiej późno niz wcale:-)
 
Ostatnia edycja:
Skurcz niebolesny to taki, ze czujesz napiecie brzucha i brzuszek jest twardy, do tego stopnia, ze czujesz dokładne granice macicy, tzn, możesz wyróżnić ją spomiedzy innych flaków:-)



a ja myślałam, że cały duży brzuchol, który może służyć za stoliczek jest pod skórą macicą :-D i jak tu wyróżnić macicę? chyba jeszcze takich skurczy nie miałam? Mam tylko w dole kręgosłupa raz na jakiś czas taki ciągły ból jak na miesiączkę, który po jakiejś chwili ustępuje. Zdarza się to 2 razy w ciągu dnia, czasem wcale.
 
Mam tylko w dole kręgosłupa raz na jakiś czas taki ciągły ból jak na miesiączkę, który po jakiejś chwili ustępuje. Zdarza się to 2 razy w ciągu dnia, czasem wcale.

Midnight mam dokładnie taki sam bol jak opisujesz. Rozmawialam z kolezanką i ona miala dokładnie tak samo, czyli mozna to zakwalifikowac jako skorcze przepowiadajace (a przynajmniej tak mysle:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry