reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Tak wogóle to już jestem spakowana, i gotowa na WIELKIE SPOTKANIE :-D
Narazie do szpitala biorę tylko torbę dla siebie, i to tylko najbardziej potrzebne rzeczy, resztę akcesoriów dla Małej i dla mnie mój Mężuś dowiezie mi w piątek, inaczej jak bym chciała wziąźć wszystkie rzeczy na raz to bym chyba w trzech torbach się nie zmieściła.;-)
 
Dziewczynki, no to czas się z Wami pożegnać :-( ale tylko na jakiś tydzień ;-):-), o postępach będę pisała w sms-ach, a jak co to mój G. Wam co nieco napisze, i powkleja zdjęcia Niuni, bo go nawet przeszkoliłam w ostatnich dniach.

Buziaki a i piszcie do mnie na kom.jakby się któraś z Was rozpakowała, bo pewno jakieś 1,5 tyg.mnie nie będzie.

Hurrrrrrrra to już POJUTRZE!!!!:happy::happy:
 
Może wreszcie te nasze dzieciaki się nad nami zlitują i opuszczą nasze brzuszki:)
Czekam na to z niecierpliwością,jutro jade na kontrole do mojej położnej-jak ja bym chciała żeby mi powiedziała, że to już...
 
Babeczki, które mają już poród za sobą - mam pytanie - jak wkońcu wyglądają te skurcze, które mówią, że się zaczęło?? Czy to jest takie "zaciskanie pasa" na brzuchu, czy to bardziej nadchodzące fale coś jak ból na miesiączkę?? Bo ja już sama nie wiem, wypatruje i wypatruję. Teraz miałam prawie 2 godz. własnie te zaciskanie ale mineło. Za jakiś czas pewnie znó wróci, ale nie jest to ból (jesli chodzi o kategorię bólu to tak naprawdę żaden), nie biorę tez nospy. Skurcz zazwyczaj trwa naprawdę krótko do 30 sek. Żaden czop mi nie odchodzi, wody tymbardziej. Proszę napiszcie, co z tymi skurczami, bo już zgłupiałam :-(
 
reklama
heh a ja dołaczam swoje pytanie bo zapomnialam dzis zapytac swojej ginki...
czy jak sie ma rozwarcie mozna jeszcze sie posexic??:-p i czy jak czop odejdzie??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry