reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kitki ja juz przyjechalam co prawda bez wod bo w domu mi odeszly...ale z tego co widzialam na filmach instrukcyjnych cc to przebijaja jak maluszka wyjmuja z brzuszka :-) poza tym nie martw sie podkladami przez 24h po operacji jestes na pooperacyjnej pod stala kontrola pielegniarek i one sobie radza swietnie....
 
reklama
Kitki - dokładnie to samo pytanie mi przyszlo do głowy - Myfa dzięki za odpowiedź.

Kasiulka - rzeczywiście, Ty też jutro. Ale Wam fajnie Dziewczyny!:-D
 
Dziewczyny ale super ze znacie date spotkania z dzidziami.Juz nie moge sie doczekac kiedy na zamknietym pojawia sie nowe fotki:-)
 
Witam ja mam dziś okropny dzień skurcze i szczypanie macicy czy wy też to macie to znaczy to szczypanie czy to są też skurcze a może robi mi się wieksze rozwarcie i tak mam już na 1,5 i mam wytrzymac jeszcze tydzień a od rana kręci mi się w głowie masakra .
 
a jak to jest z wodami? przebijaja przed cc pecherz czy nie?
i jeszcze jedno z serii głupich pytań:zawstydzona/y: 0 skoro po cc przez kilkaascie godz nie mozna wstawac ani ogólnie sie ruszac to jak mam sobie zmieniac te podkłady poporodowe???

Kitki mnie pęcherza nie przebijali, przynajmniej nie w trakcie przygotowań, pewno zrobili to na sali, ale ja już tego nie wiem, bo miałam znieczulenie ogólne.:tak:
Co do wymiany podkładów poporodowych jak leżałam miałam już podłożony, położne to zrobiły, jak leżałam to nawet tak nie leciało, dopiero na drugi dzień jak zaczęłam chodzić, to zaczęlam się oczyszczać, ale wtedy to sama zmieniałam sobie na czyste.;-)
 
reklama
Kasiulka moja siostra ma 6 marca urodzinki - z tego dnia znam kilku wspanialych ludzi :-)

Myfa dziękuje za miłe słowa, z tego co pamiętam, Ty jesteś jesteś 3.03. więc i Ty należysz do tych wspaniałych ludzi, wszystkie nasze marcowe dzidzie będą wspaniałe.;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry