reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Pierwsze co mnie zaskoczyło to bardzo fajna buteleczka dostałam antyperspirant roll on i jestem nim zachwycona , utrzymuje swoja skutecznosc przez caly dzien, ma ładny delikatny zapach i co najwazniejsze nie podraznia skory.
 
reklama
Mam okazję testować dezodorant Dove w szycie. Jak dla mnie produkt na medal, znakomicie spełnia swoją podstawowa funkcje, a mianowicie zapewnia ochronę 48h Ponad to jest niezwykle delikatny dla skóry, jej pielęgnacja jest prawdziwa przyjemnością, gdyż jego niesamowity zapach sprawia. , że się relaksuje dla mnie forma sztyftu jest niezwykle wygodna, wiec i za to wielki plus :)
 
Testowałam antyperspirant Dove Powder Soft w spray'u i pierwsze co mogę o nim powiedzieć to cudowny, delikatny zapach. Drugim bardzo dużym plusem jest to, że nie podrażnia i nie wysusza mojej skóry. No i przede wszystkim robi to co ma robić, czyli chroni przed potem, a to jest najważniejsze. Polecam gorąco!
 
Przetestowałam antyperspirant Dove w spray'u. Nie podrażnia mojej skóry ani nie wywołał żadnego uczulenia skóry. Zapach jest bardzo delikatny, przyjemny. Daje ochronę na cały dzień i poczucie świeżości.
 
Byłam bardzo zadowolona z możliwości przetestowania antyperspirantu Dove. Ma bardzo przyjemny delikatny zapach, który długo się utrzymuje. Nie podrażnia skóry, chroni przed poceniem i przykrym zapachem. Jestem z niego w pełni zadowolona.
 
Otrzymałam do testowania DOVE w stick'u.

ZALETY:
* skuteczność
* formuła
* wydajność
* ochrona

WADY:
* jak dla mnie mógłby mieć troszkę intensywniejszy zapach.

CZY KUPIĘ TEN PRODUKT PONOWNIE?
* na pewno TAK :)

MOJA OCENA : mocne 7/10 :D
 
Testowalam Dove Antyprespirant w sprayu i jestem bardzo zadowolona. Antyperspirant pięknie i delikatnie pachnie. Zapewnia poczucie świeżości. Zapach utrzymuje się długo.Jestem w stanie dać za niego każdy grosz, gdyż jest tego naprawdę wart!Polecam ☺
 
Otrzymałam do testów antyperspirant Dove Powder Soft w kulce. Pierwsze wrażenie jakie na mnie zrobił tuż po odkryciu to myśl, że posiada niezwykle przyjemny, delikatny zapach! Delikatny jest także w użyciu: moja skóra pod pachami jest miękka, gładka i niepodrażniona. Co istotnie dla mnie ważne - nie pozostawia na ubraniach białych plam. Działanie antyperspirantu Dove Powder Soft w roll'u jest zaskakująco długie i rzeczywiście mogę potwierdzić jego skuteczne działanie i ochronę przed potem przez 48h. Jestem bardzo zadowolona z możliwości wzięcia udziału w testowaniu, ponieważ dzięki temu odnalazłam odpowiedni dla siebie antyperspirant, przy którym bez wątpienia zostanę na długo. Jest to produkt godny kolejnych zakupów i który warto polecać!
 
Otrzymałam do testów antyperspirant Dove Powder Soft w kulce. Pierwsze wrażenie jakie na mnie zrobił tuż po odkryciu to myśl, że posiada niezwykle przyjemny, delikatny zapach! Delikatny jest także w użyciu: moja skóra pod pachami jest miękka, gładka i niepodrażniona. Co istotnie dla mnie ważne - nie pozostawia na ubraniach białych plam. Działanie antyperspirantu Dove Powder Soft w roll'u jest zaskakująco długie i rzeczywiście mogę potwierdzić jego skuteczne działanie i ochronę przed potem przez 48h. Jestem bardzo zadowolona z możliwości wzięcia udziału w testowaniu, ponieważ dzięki temu odnalazłam odpowiedni dla siebie antyperspirant, przy którym bez wątpienia zostanę na długo. Jest to produkt godny kolejnych zakupów i który warto polecać!
 
reklama
Miałam przyjemność testować antyperspirant Dove Powder Soft w formie stick'u. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Ma przyjemny, delikatny zapach, skutecznie działa przez długi czas i maskuje przykry zapach. Skóra jest gładka i sprawia wrażenie nałożenia kremu. Z pewnością przy kolejnych zakupach wezmę go pod uwagę. Produkt oceniam na 5.
 
Do góry