reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja a owulacja

D

Deleted member 181275

Gość
Witam jestem nowa na forum ;) Mam pytanie odnośnie antykoncepcji bo nie do końca rozumiem. Zostały mi przepisane tabletki YAZ. Brałam je tylko 7 dni ponieważ wystąpiły bardzo dokuczliwe skutki uboczne, dzień w dzień bolesne migreny, bóle macicy i jajników jak przy miesiączce, czułam się bardzo źle i nie dałam rady brać dalej. Zostały mi zapisane ze względu na bardzo nieregularne cykle. Po 4 dniach od odstawienia dostałam krwawienie. Moje pytanie jest następujące : po jakim czasie przestają działać tabletki, jeżeli brałam je tylko 7 dni i kiedy możliwa jest owulacja? Wiem, że może wystąpić nawet od razu. Współżyłam przed odstawieniem, ale z racji tego, że czułam się źle musiałam natychmiast odstawić.
 
reklama
Przy braniu tabletek tylko 7 dni owulacja na bank jest normalnie. ;)
Dziękuje za odpowiedź :) Wcześniej nie miałam problemu z owulką, no ale z racji na bardzo nieregularne cykle była ciężka do przewidzenia :( Troche mi szkoda bo wykupiłam YAZ na 4 miesiące, ale czułam się bardzo źle i musiałam odstawić
 
wiadomo, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje; u mnie było tak, że mój ginekolog, do którego chodzę już kilka lat, kiedy zdecydowałam się na antykoncepcję, doradził mi belarę. Też miałam obawy jak mój organizm zareaguje, ale te tabletki to dla mnie dobry wybór; nawet miesiączki są o wiele mniej bolesne niż wcześniej;
 

Podobne tematy

D
Odpowiedzi
3
Wyświetleń
6 tys
Deleted member 181275
D
D
Odpowiedzi
14
Wyświetleń
7 tys
Deleted member 181275
D
Do góry