reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
Najlepiej żebyś poszła do lekarza.Możesz mieć okres i być w ciąży.A jeśli byś była i plamisz to niedobrze.
 
reklama
kasiu241983 przyczyn krwawienia może być wiele....może to być nadżerka, bądź wynik odbytego wcześniej stosunku seksualnego..może to być również oznaka jajeczkowania...zależy jak obfite było owo krwawienie i jak długi jest Twój cykl..owszem może to być równiez ciąża, bo jak wspomniała mija 79, można być w ciąży i miesiączkować.Miejmy nadzieje że to nie poronienie..jeżeli podejrzewasz,że może to być ciąża poprostu zrób test.W każdym badź razie, radziłabym,dla Twojego spokoju skontaktować sie z lekarzem.
pozdrawiam
 
Ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu, byłam w ogromnym szoku. Dzidziuś był planowany, wcześniejsze odstawienie tabletek, kwas foliowy 6 miesięcy wcześniej, ale nie spodziewałam sie, że to pójdzie tak szybko:) Nic tylko sie cieszyć.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:)
 
u nas cykl drugi, pierwszy wypadał dokładnie w okolicy slubu, więc może lepiej że nie wyszło wtedy, bo byłoby że przedslubne :)
na dziecko zdecydowaliśmy w sumie w czasei slubu...
nie spodziewalismy się takszybko nam wyjdzie dzidziuś :) ale bardzo się cieszymy że taka pamiatka z podróży poslubnej nam zostanie
 
Ja takze w pierwszym cyklu:-)
Wszystko bylo planowane,folik od dawna,mierzylam tez temperature,aby znac dzien owulacji.Jednak moj narzeczony jezdzil w tym czasie na kilka dni poza nasze miasto do pracy i nie bardzo wierzylismy,ze nam sie udalo.Z temperatury wychodzilo,ze staranko bylo 4 dni przed owulacja,wiec juz stracilismy nadzieje.No,ale w razie czego zrobilam test w dniu spodziewanej miesiaczki i.....po prostu nas zatkalo:-)Dwie grube krechy!Bardzo sie cieszylismy,nie moglismy w to uwierzyc!
 
reklama
Ja zaszlam w ciaze po prawie roku staran. Strasznie chcielismy tego dziecka i to stalo sie prawie jak obsesja. Oczywiscie jak to w podrecznikach pisza jak wyluzowalismy to sie udalo i to za pierwszym razem. I zeby bylo smieszniej to kiedy maz wyjechal czyli w nieplodne dni.
 
Do góry