reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
Hmmmmmm.....chyba powinnam napisac ze w pierwszym....Najpierw długo staralismy sie o dzidzie......po ponad 0,5 roku sie udało, ale w 8 tyg. poroniłam. Ponownie zaszłam w ciaze po 3 tyg. od poronienia - no i jest Kubuś;-)
 
reklama
Ja za pierwszym razem tez poronilam w 8 tyg...
Teraz zaszlam w ciaze w 5 cyklu starania sie.
Mam nadzieje, ze tym razem uda sie...
 
Witam,

zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań, ale niestety poroniłam w 8 tygodniu.
Drugi raz udało się już 9 tygodni po zabiegu. Dziś mija 15 tc. Zaczynam wierzyć, że będzie juz tylko dobrze.
 
Hmm.. mnie czasami aż głupio bo przy Radku i teraz udało się od razu. Obie ciąże były planowane.
Życzę wszystkim przyszłym mamom takiej skuteczności.
 
a my staramy sie można powiedzieć 1,5 cyklu i na razie bez rezultatów. No ale trzeba uzbroić się w cierpliwość :) bo jeszcze wierzę że się uda :)
 
Witam! Adrianek kazał na siebie czekac 16 cykli. Już byłam załamana że nic z tego jak lekarz zlecił badania mężowi to hop i był nasz fasolek:-D Z Madzią poszło z górki bo trwało to tylko 6 cykli:laugh2:
 
dzien dobry mam pewien problem potrzebuje porady a wiec mialam miesiaczke dziesiec dni temu ale pojawily mi sie plamienia brazowe , dzien pozniej bordowe i bol brzucha tak jak przed miesiaczka ale piersi mnie nie bola , z mezem staramy sie o dziecko czy mozliwe bybym byla w ciazy :-)
 
reklama
dzien dobry potrzebuje informacji mam problem tzn mialam miesiaczke dziesiec dni temu ale zaczelam plamic na brazowo po tem na czerwono tak jak bym miala miesiaczke jeszcze raz brzuch mnie boli teraz mam taka zolkawa wydzieline czy moge byc w ciazy
 
Do góry