reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Puste koscioly, brak religii w szkołach, slub koscielny to rzadkosc... Nie, nie powiedział abym, ze to katolicki kraj.
Jak tak dalej pójdzie to u nas będzie podobnie. Oby ;) Dosyć mam życia niby w państwie świeckim (a tak naprawdę warunki dyktuje kościół i spółka) gdzie "czarni" mają monopol i mówią jak żyć.
 
Musimy po prostu zmienić władze na bardziej liberalną. Wziąć się i zmobilizować i głosować w wyborach a nie mieć ich w dupie...
Młodzi ludzie mało głosują, a starzy prawie zawsze wiem to bo siedzę w komisjach wyborczych.
Już się zaczynają protesty. Wrocław już się gromadzi pod dworcem. Jestem z nimi myślami, sercem i duszą.
 
reklama
Musimy po prostu zmienić władze na bardziej liberalną. Wziąć się i zmobilizować i głosować w wyborach a nie mieć ich w dupie...
Młodzi ludzie mało głosują, a starzy prawie zawsze wiem to bo siedzę w komisjach wyborczych.
Już się zaczynają protesty. Wrocław już się gromadzi pod dworcem. Jestem z nimi myślami, sercem i duszą.
Czy ja wiem czy młodzi nie głosują. Nie znam osoby, które nie głosowała, tylko młodzież głosuje na konfederację, bo mają dobry plan gospodarczy, więc wyszło jak zawsze.
Z resztą w tym kraju nie ma na kogo głosować ale to już oddzielny temat.
 
Do góry