reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

No wlasnie zmierzam do tego czy dla
Ciebie wynik 1:4 np jest decydujący czy wtedy jak koleżanka decydujesz sie na amnio - oczywiście nie życze tego , ale czy myślałaś o tum co wtedy. Nie mam zamiaru nikogo oceniać w momencie gdy zdecyduje sie na usunięcie chorego dziecka to każdego decyzja . Ale pytam co jesli nifty nie da 100 % decyzji ?


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png


Wtedy chyba już będzie mi "wszystko jedno" i zdecyduje się na amniopunkcje..choć wiem, że terminacji można w polsce dokonać do 21tygodnia..więc nie wiem czy bym się zmieściła w tym terminie...
Nie wiem jak szacują się te wyniki w nifty i jaki wynik można uznać za wystarczająco dobry i być spokojnym a jaki nadal wskazuje na podwyższone ryzyko... Licze tylko, że w piątek usłyszę, że wszystko jest dobrze :(
 
reklama
reklama
Do góry