reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Ja wynik nifty powinnam mieć jutro już na pewno , dzwoniłam w piątek pani na rejestracji powiedziała , ze mojej pani doktor nie ma i będzie dopiero w czwartek wiec wtedy bedzoe dzwonić ... dziś się wkurzylam bo przecież nie po to tyle kasy nie płaci zeby czekać dwa dni dłużej , bo gdybym wiedziała to bym wzięła wynik do domu .. zadzwoniłam tam i poprosiłam zeby skontaktować się z pani doktor , pani powiedziała ze to ogarnie także trzymam kciuki zeby zadzwonili do mnie ..
dlatego ja robiłam nifty na włąsną rękę przez laboratorium i miałam wyniki bezpośrednio na stronie labo, nie chciałam czekać aż oni krew wyślą, a potem na konsultacje z lekarzem. I tak pisze tam czy jest wysokie czy niskie ryzyko, nie potrzebowałąm do tego konsultacji lekarskiej. Mój prowadzący nawet nie wie, że zrobiłąm takie badanie
 
UPS. U mnie jutro mijają dwa...
Nie, nie, przepraszam, nie chciałam Cię wystraszyć. W naszym przypadku nieprawidłowy kariotyp to aberracja nie mająca żadnego wpływu na dziecko. Po prostu wiedziałam że coś jest nie tak skoro sam genetyk do mnie zadzwonił i nic nie chciał przez telefon powiedzieć.
 
dlatego ja robiłam nifty na włąsną rękę przez laboratorium i miałam wyniki bezpośrednio na stronie labo, nie chciałam czekać aż oni krew wyślą, a potem na konsultacje z lekarzem. I tak pisze tam czy jest wysokie czy niskie ryzyko, nie potrzebowałąm do tego konsultacji lekarskiej. Mój prowadzący nawet nie wie, że zrobiłąm takie badanie
No widzisz ja zaufałam i mam :(
 
Nie, nie, przepraszam, nie chciałam Cię wystraszyć. W naszym przypadku nieprawidłowy kariotyp to aberracja nie mająca żadnego wpływu na dziecko. Po prostu wiedziałam że coś jest nie tak skoro sam genetyk do mnie zadzwonił i nic nie chciał przez telefon powiedzieć.
Oki kochana 😍, dziś na dźwięk każdego telefonu drżałam 😊
 
reklama
Do góry