reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Trzymam kciuki mocno!!
Dzieki

Ja już po amnio. Nie było aż tak źle. Dzisiaj dzidzia się ujawniła, to dziewczynka :) teraz tylko musi być zdrowa ...
Mi tez w 15 tc powiedzieli ze dziewczynka, a w 16tc ze chłopak także nadal nie wiem‍♀️ Ale dla mnie płeć nie ma znaczenia, najważniejsze zeby było zdrowe, bez zespołów, a z tymi wadami serduszka co ma, to sobie poradzimy❤️
 
Cześć dziewczyny
Dzwoniłam dzisiaj na Sobieskiego czy jest już wynik mlpa, pani w sekretariacie powiedziała że tak i jutro będzie do odbioru ale niestety nie chciała podać wyniku powiedziała tylko żeby się nie martwić że wszystko będzie dobrze...
Trochę jestem zdezorientowana ale tak się pocieszam że skoro powiedziała że wszystko będzie dobrze to wynik jest prawidłowy...
 
Cześć dziewczyny
Dzwoniłam dzisiaj na Sobieskiego czy jest już wynik mlpa, pani w sekretariacie powiedziała że tak i jutro będzie do odbioru ale niestety nie chciała podać wyniku powiedziała tylko żeby się nie martwić że wszystko będzie dobrze...
Trochę jestem zdezorientowana ale tak się pocieszam że skoro powiedziała że wszystko będzie dobrze to wynik jest prawidłowy...

Skoro tak mówiła to znaczy że najprawdopodobniej wynik jest prawidłowy.
Spij spokojnie
 
Dzieki


Mi tez w 15 tc powiedzieli ze dziewczynka, a w 16tc ze chłopak także nadal nie wiem‍♀️ Ale dla mnie płeć nie ma znaczenia, najważniejsze zeby było zdrowe, bez zespołów, a z tymi wadami serduszka co ma, to sobie poradzimy❤️


Mi w poprzedniej ciąży mówili że dziewczynka - ginekolog prowadzącą.
Na pdrugim.prenaralnym dziecię było bokiem i dr Kocylowski powiedział że najprawdopodobniej to mały mężczyzna, ale 100% mi nie da.
Mimo to prowadzącą uznała, że to dziewczynka.Koniec końcow w szpitalu w 34 TC dowiedziałam się że to synek.
I urodził się synek.

W tej ciąży od samego początku miała być najprawdopodobniej dziewczynka.Ale po prenatalne tylko chciałam aby był ''kariotyp prawidłowy" a czy męski czy żeński było mi już wszystko jedno.
 
Ja jutro idę do szpitala popołudniu bo ciśnienie mi skacze nie aż tak dużo ale muszę iść na parę dni żeby za obserwować i ustawić odpowi3dnia dawkę leku na ciśnienie ale mam naj więcej 155na90 A tak 141na70 8o zależy jutro naj później mam być w szpitalu dziś nie poszłam bo mam ok ciśnienie bo mierzylam sobie i miałam 135 na 70 więc spoko długo mi tak skacze więc jeden dzień o się chyba nic nie stanie A też muszę jutro odebrać wyniki z krwi żeby mieć do szpitala i do pracy muszę jechać po załatwiać sprawy żebym mogła iść spokojnie leżeć mała mi cały czas kopie A czasami tak że mnie aż boli
 
@MariAuri mnie tez płeć obojętna, nie nastawiałam się na nic. Najważniejsze zdrowie:)

@kasiulek79 wydaje mi się że wyniki są ok... u mnie jak mówią że wynik do odbioru to znaczy że ok, jak mówią ze wizyta z genetykiem to coś może być nie tak. Kiedy jedziesz ? Trzymam kciuki!

@Basiunia1991 faktycznie lepiej sprawdzić te skoki. Nie stresuj się, na pewno szybko wyjdziesz !
 
reklama
Smile4u jadę jutro, dłużej nie wytrzymam. Po za tym chcę już znać odpowiedź bo moja cierpliwość jest zerowa, a nie chce żeby mój 3 letni synek to odczuwał.
 
Do góry