reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
Może zęby a może złe sny :confused: Takim maluchom też śnią się koszmary.

Zapomniałam Wam napisać, że Oliwka wczoraj zasnęła o 22 i obudziła się dopiero o 7 rano na cyca :szok::tak: Tzn. obudziła się trochę wcześniej, bo słyszałam w półśnie, że bawi się zabawkami w łóżeczku i gadoli do siebie, ale nie stękała, tylko grzecznie się bawiła. W końcu o 7 sama wstałam po nią, bo cycochy o mało mi nie eksplodowały. W dzień też super spała, 2 godziny spania cięgiem rzadko nam się zdarza.
Zobaczymy, jak bedzie dziś w nocy, bo coś się strasznie kręci.
 
Właśnie, Kasiad, też słyszałam że takie maluszki mają sny... Ale zawsze zastanawia mnie co im się może śnić... Czym jest koszmar dla takiego szkraba, skąd On może brać wyobrażenia o tym co jest straszne... Ciekawe, czy to jest zbadane...
 
Kurcze a u nas Julka druga noc nie moze spac:-( Ubrana jak ostatnim razem<takze goraco jej nie powinno byc>...ciagle sie budzi z placzem i spi tylko w naszym lozku....pozwalam jej na to ale boje sie ze pozniej nie bedzie chciala spac w lozeczku:eek:
moze to zabki...sama juz nie wiem:no:
 
Nuśka, wstyd się przyznać, ale Stach też z nami śpi... Jak co, to razem będziemy miały problem:-pNo i też gorzej śpi... Mi wydaje się, że to jednak upał.... Ja sama przez to ciepło wariuje....
 
ja wczoraj mialam koszmarnas noc. Martyna o 24.00 obudzila sie i zero spacna. ciagle gadanie do siebie i stekanie jak nie mogla sie przekrecic z brzucha na plecy. i tak do 11.30 rano :-( z krotkimi 30 minutowymi przerwami na drzemke. horror. moze to zmiana miejsca. smam ju nie wiem. nigdy nie bylo zadnego problemu w podobnych sytuacjach:eek:
 
reklama
Do góry