reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Co Wy kobiety, za salatke robicie?

Jarzebinko- to troszke ciasno macie, jak na trzy osoby, ale dobrze ze maly twardo spi, bo mozna ogladac tv i robic inne rzeczy,,.,,:-)

Ewcia poleca sałatkę Gyros-pekińska, kurczak z przyprawą po węgiersku, surowy ogórek, pomidor, kukurydza, ketchup i majonez, ponoć pycha :zawstydzona/y: ja już mam prawie wszystkie składniki, ale nie mogę dostać tej cholernej przyprawy, ale dzisiaj wybieram sie na większe zakupy, to powinno sie udać :tak:

co do mieszkanka, to jest to faktycznie mieszkanie jednopokojowe, ale nie jest takie wcale małe, więc taka rodzinka jak my czyli 3 + pies swobodnie funkcjonuje ( pokój ma ok. 20 m), problem zacznie się pewnie jak będzie kolejne dziecko, a Kacper nie będzie miał swojego pokoiku do zabaw i szaleńst, bo przecież nie mogę mu zabronić oglądania bejek czy zabawy bo małe akurat śpi, ale mam nadzieję,że do tego czasu uda nam się zrealizować marzenia o własnym domku i wtedy już nie będzie tego problemu :laugh2: a na razie jakoś sobie radzimy, a nie chcemy wynajmować większego, bo troszkę szkoda kski, lepiej odłożyć chociaż parę groszy, jeżeli mamy w perspektywie zakup czegoś własnego :tak::-)

@ przyszła i pójdzie, niedługo za to staranka:)

i z nową energią ruszamy do boju ................... :tak::-D

miłego dnia :laugh2::-D:happy:
 
reklama
Witam

Altoids mój mąż jest w domu, do Ewci wraca m.

Ale dziś śliczna pogoda, tak o 11-00 idziemy na jakiś spacer, mam nadzieję że Oskarka nie rozłoży.
miłego dnia....;-);-)
 
hej wam
taktak to moj wraca, w sobote z atydzien na dwa tygodnie,,ale teraz jest chory i ma sie kurowac ,,,

U mnie tez sliczna pogoda...
Media starankowy miesiac kazda teraz ma i do dziela,,a beda efekty,,bo wiosna sie zbliza za oknem,juz anwet chyba jest,,,
jarzebinko i co masz pzyprawe,,//?//
a jak dostaniesz to przypraw kurczaka,pokrojonego w kawalki i pozostaw na godzinke albo wiecej,,potem usmaz,,i z tym sokiem z miesem do miski,,,(nie odcedzaj,bo bedzie za sucha):tak:
Beatko miłego spacerku,moj pewnie na dworzu z peckola szaleje,bo dizsiaj nie sypiaja wiec ciepelko and worzu maja,,
 
jarzebinko i co masz pzyprawe,,//?//
a jak dostaniesz to przypraw kurczaka,pokrojonego w kawalki i pozostaw na godzinke albo wiecej,,potem usmaz,,i z tym sokiem z miesem do miski,,,(nie odcedzaj,bo bedzie za sucha):tak:

jeszcze nie mam, ale dzisiaj wybieram sie do większego marketu na zakupy to może będzie, a jak nie to wybiore się do "Piotra i Pawła" bo tam ponoć jest wszystko, więc na weekend będę smakowała tej sałatki napewno :tak::-):tak:

u mnie też śliczna wiosna za oknem :tak::-)
 
Witam wszystkie

musze i ja w takim razie sprobowac zrobic ta salatke, jak polecacie....M sie ucieszy.
Ewcia, to Twoj maz wraca niedlugo, hmmmmm, no to dobrze.....:-) jak tym razem- wstrzeli sie w owulacje, czy bedzie w @:no:?

Beatko- mam nadzieje ze Oskarek dobrze sie czuje. I Ty tez....
Medio- podoba mi sie Twoje nastawienie,.....masz dobre podejscie do sprawy. Jak Ty to robisz?
Jarzebinko- no to super, ze myslicie o wlasnym domku. Jak tak to ja tez bym nie wynajmowala nic wiekszego- szkoda kasy...lepiej ta kase odlozyc na wlasny kat. A jakiego masz pieska?

U mnie juz koncowka @, wiec troche lepszy humorek...znow troszke wstapila we mnie nadzieja ze moze sie uda w tym miesiacu, chociaz z drugiej strony mam ogromny strach ze znow przyjdzie @......tak bym chciala jakos przestac o tym myslec, ale nawet jak sie staram, i robie mnostwo innych rzeczy zeby o tym nie myslec to i tak mysle......:baffled:
 
jarzebinko to udanych zakupowww

altoids maz trafi w 17 dzien cyklu,,czyli chyba nie tak xle co?/ a mam 29-30 dniowe,,,no ale nie w @,,,i to go cieszy i mnie,heee
 
jeszcze nie mam, ale dzisiaj wybieram sie do większego marketu na zakupy to może będzie, a jak nie to wybiore się do "Piotra i Pawła" bo tam ponoć jest wszystko, więc na weekend będę smakowała tej sałatki napewno :tak::-):tak:

u mnie też śliczna wiosna za oknem :tak::-)



Ja Jerzenbinko, tą przyprawę zawsze kupowałam w Tesco. Sałatka super - polecam!!
 
reklama
Do góry