reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

A ja na weekend wybyłam z domu do Mikołajek. Cały długi weekend bo wróciłam dopiero w poniedziałek wieczór. Moja firma robiła integrację w Gołębiewskim więc kupa przyjemności a teraz odespać nie mogę. Tęskniłam strasznie za chłopakami zwłaszcza za Rafciem
 
reklama
to poszalalas ewula :-)
Golebiewski jest drogi jak cholera :-) Bylam w wisle i w Mikolajkach wlasnie, ale nie na noc tylko na basenie :-D Basen tez potwornie drogi - 30zl za 1,5 godziny... :szok:
 
A ja na weekend wybyłam z domu do Mikołajek. Cały długi weekend bo wróciłam dopiero w poniedziałek wieczór. Moja firma robiła integrację w Gołębiewskim więc kupa przyjemności a teraz odespać nie mogę. Tęskniłam strasznie za chłopakami zwłaszcza za Rafciem

Super:-) jeszcze tam nie byłam, ba nawet na mazurach nie byłam:zawstydzona/y:.
 
MamoQ - pociesz sie - ja jestem starsza od Ciebie a bylam pierwszy raz w tym roku wlasnie :-D Tak wiec jeszcze wszystko przed Toba :-p Zreszta usprawiedliwia Cie fakt, ze mieszkasz od kilku jzu lat z dala od Polski...:sorry2:
 
MamoQ - pociesz sie - ja jestem starsza od Ciebie a bylam pierwszy raz w tym roku wlasnie :-D Tak wiec jeszcze wszystko przed Toba :-p Zreszta usprawiedliwia Cie fakt, ze mieszkasz od kilku jzu lat z dala od Polski...:sorry2:

Teraz we wrzesniu dopiero dwa lata minęły:sorry2:. A starsza też tak duzo wcale ode mnie nie jesteś;-).

Za to zaplaciłam wczoraj za wyjazd sylwestrowy także jedziemy na pewno i w niedziele jedziemy do świata krasnoludków, fajny park rozrywki dla mniejszych dzieci i co najważniejsze jest pod dachem takze nie martwie sie pogodą;-). Bo ostatnio tylko leje i zimno brrrr....:sorry2:
 
Za to zaplaciłam wczoraj za wyjazd sylwestrowy także jedziemy na pewno i w niedziele jedziemy do świata krasnoludków, fajny park rozrywki dla mniejszych dzieci i co najważniejsze jest pod dachem takze nie martwie sie pogodą;-). Bo ostatnio tylko leje i zimno brrrr....:sorry2:

O Aniu a gdzie się wybieracie na Sylwestra bo przegapiłam :zawstydzona/y:
I czekam na zdjecia ze świata krasnalków:tak: pewnie super tam jest.
Ja w Holandii była w Eftelingu było super byłaś może?


na Mazurach tez nie byłam nigdy:no: ale słyszałam ze pięknie tam jest, może jeszcze kiedyś sie tam wybierzemy
 
O Aniu a gdzie się wybieracie na Sylwestra bo przegapiłam :zawstydzona/y:
I czekam na zdjecia ze świata krasnalków:tak: pewnie super tam jest.
Ja w Holandii była w Eftelingu było super byłaś może?


na Mazurach tez nie byłam nigdy:no: ale słyszałam ze pięknie tam jest, może jeszcze kiedyś sie tam wybierzemy

Na sylwestra jade do parku wodnego Center Parc jest kilka w Europie u nas sa dwa, kilka jest w Holandii, Niemczech i Francji nie wiem czy macie je w UK:confused:, a do Eftelingu sie wybieramy i wybieramy i dotrzeć nie możemy, ale wiem że jest tam pięknie;-) pewnie pojadę jak fundusze pozwolą zimą, bo maja specjalną ofertę, Winter Efteling ze sztucznym śniegiem i wogle tak romantycznie:sorry2::zawstydzona/y:.
 
reklama
Oj poszalałam, basen mieliśmy do woli ale niestety zalało mnie z opóźnieniem, byłam i tak ale to już nie to samo bo z tamponem tak jakoś musiałam rezerwę trzymać. W Wiśle nie byłam ale pewnie za rok pojedziemy do Wisły. W tamtym roku była integracja w Wiśle ale ja na macierzyńskim akurat byłam. A no i niestety po raz drugi skazana byłam na Kombii, bo firma zafundoawała pracownikom koncert tylko że miesiąc temu przyjechali na pożegnanie lata do Puław i byłam i teraz znowu. iMPREZĘ prowadzili Prokop i Welman a na drugi dzień Ibisz. No i jak się już chwalę to nasz oddział dostał nagrodę za wyniki. Kierowniczka w nagrodę jedzie do Wenezueli a my dostaliśmy czek na 10 000 zł do podziału.

Planów na sylwerstra jeszcze nie mamy.
 
Do góry