reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-)

reklama
Nie daję się przekonać....czy raczej mężuś sie nie daje.Obojgu nam podoba sie imie Matylda ale tak ma na imię córa naszej koleżanki.No i ja dlatego nie bardzo...Chociaż wśród znajomych niech będzie oryginalne!Z nimi spędzamy dużo czasu to jak będę Zuźkę wołać to przynajmniej jedna przybiegnie a nie 4 :-D Pocieszamy się też,że Warszawa to nie cała Polska! No i będzie Zuzanna :tak:
Najważniejsze,że jest zdrowa i wszystko u niej w porządku :happy2:
 
Dziewczyny, nie martwcie się częstotliwością występowania imion - umieściłam tą listę tak sobie, zeby zajrzeć jak ktoś ma dylemat pomiędzy dwoma imionami. :sorry:Ewentualnie poszukać inspiracji.
 
Bedąc w 16 tyg. zastanawialiśmy sie nad imieniem dla naszej dzidzi. Tak o to sobie postanowiliśmy, ze jak bedzie dziewczynka to będzie Awa a jak chłopiec to Dawid. W 18 tc pokazał pieknie interesik, potem to sie potwierdziło podczas prenatlanego USG i na USG 4D, więc jest i bedzie Dawidek :-).
 
Wpisze sie tutaj teraz , żeby jakby co to sobie zajrzeć
, gdybym zapomniała moje typy:tak::-D:-D
dla chłopca: Krzyś, Karolek, Brunon, Adaś, Tymon, Juliusz, Julian, Jonatan( ale chyba jest taka odmiana jabłek?), Natan, Nataniel i chyba to wszystko
dla dziewczynki: Wiktoria, Antonina, Marysia, Liliana, Apolonia i to na tyle

;-)
 
reklama
no właśnie to juz odpada, a Nataniel znowu mąż mówi, ze to jakieś żydowskie imię:szok::szok:, Juliusz i Julian, zdrobnienie Julek, ale mąż mówi , że Julek to od julania:-):-)

no i jak ja mam podjąć decyzję
Adaś- mój mąż na to Adam z hujami nie gadam

Normalnie jak w tym skeczu moralnego niepokoju:tak::-D:-D:-D
 
Do góry