reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

:) aha przeczytałam dziękuje bardzo chciałabym juz zacząć ale dopadł mnie okropny katar i nie mam chęci na nic ;(( ale jak tylko minie to zanieram się do roboty!!!a jak wygląda sprawa z zakwasami podczas pierwszych dni ćwiczeń??ile czasu wykonuję się całą serię danego dnia? Już nie mogę sie doczekać kiedy zaczne mam nadzieje tylko że wytrwam i że to choć trochę pomoże :) POZDRAWIAM I WYTRWAŁOŚCI DLA WSZYSTKICH!!!
 
reklama
Hej:)
Co do zakwasów, to wszystko zależy od Twoich mięśni.
W zasadzie po pierwszym dniu mało czułam mieśnie, ale z czasem jak zwiększam liczbę powtórzeń, to czuję pracę mieśni :) ale przecież o to nam chodzi:)
Pierwszego dnia ćwiczenia zajęły mi chyba 6 minut, pożniej trwają dłużej, bo wykonujesz wiecej powtórzeń.
W 10 dniu ćwiczyłam ok. 15 minut.
Dzisiaj mam 11 dzień z 6W.

pozdrawiam i dużo zdrówka życzę

P.S. Stosujesz jakąś dietę? Jak planujesz zrzucić zbędne kilogramy :)?
 
hej kobitki
niezaglądałam tu bo mnie dopadło chorupsko i oczywiście przerwałam ćwiczonka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale od dziś zaczynam no cóż do trzech razy sztuka może tym razem wytrwam do konca
OLGA ty dzielnie ćwiczysz oby tak dalej i trzymam za ciebie kciuki abyś dotrwała do końca sa już jakieś efekty
a jak inne zawodniczki i sa kolejne grono sie powieksza
 
Hej Bodzio:-)
Fajnie, że jesteś :)
Pewnie, że do 3 razy sztuka :)
Tak ja Ty biorę chrom i mniejszą mam ochtę na słodycze no i piję wodę, mnóstwo wody i herbaty zielonej i czerwonej :)

Dziewczyny muszę wam powiedzieć, że są efekty !!
skóra na brzuchu się napięła, brzuszek troszkę bardziej płaski :)
Także motywuję mnie to do dalszych wysiłków :)
Warto!!
Kopniaczki na zachętę!!!
 
Hej dziewczyny.Ja dwa razy podchodziłam do tego,ale rezygnowałam po paru dniach.A teraz jak Was czytam i kto znowu tu się udziela to znowu mam ochotę zacząć. Ostatnio udało mi się schudnąć 7kg a teraz mam je spowrotem. Jest mi tak źle że mam dość siebie!!!Muszę się wziąć za siebie.
 
hej to znowu ja
OLGA to superrrr ze sa u ciebie efekty może ja twoim postem bardziej sie zmotywuje by wytrwać do końca no mam 1 dzien za mną cikawe do ilu tym razem dotrwam ja zaczełam dietke typu rano bułeczka razowa obiad oczywiście mniejsze porcje to tak koło 13 14 tej i na tym koniec jedzenia a jak bardzo głodzisko mnie dopada to jabłuszko a herbatke zieloną pije rano i wieczorem i oczywiście chrom
IIWKA nipodawaj sie ja też do tych ćwiczonek podchodze trzeci raz myśle że tym razem dotrwam do końca zaczynaj od dzisiaj bedziemy na jednym dniu napisz w jaki sposób zgubiłaś kilogramy bo umnie narazie efektów żadnych gdyby niechoroba to moze efekty już by były KOPNIAK NA ZACHETE
MALINKA co u ciebie?
 
a u mnie nadal kiepsko... strasznie sie czuje mam katar wszystko mnie boli i wiadmomo nic sie nie chce :(( dieta w moim przypadku to raczej nie wchodzi w gre bo karmie mojego synka piersia jeszcze tak wiec nie moge sobie pozwolic.ale jak tylko dojde do siebie to zaczynam ostro cwiczyc i mam nadzieje ze beda efekty!!! a dziewczyny powiedzcie jak to jest z tym chromem jak on dziala czy ja karmiac moglabym go brac?? ok uciekam strssznie sie czuje .... :((( Buziaki i powodzenia dla wszystkich trzymam kciuki za Was dziewczyny :))))
 
Hello:)

Dzisiaj miałam pracowity dzionek i ledwo znalazłam siły na cwiczenia..juz chciałam sobie odpuścić..ale...zaraz pomyslałam sobie,że już tyle przećwiczyłam i szkoda by było żeby wysiłek poszedł na marne..i..do przodu.. i tak minął 13-ty dzień ćwiczeń:)
Katerina71-chrom nie jest wskazany dla karmiących, ja również czekałam do skończenia karmienia aż go zacznę brać. A masz duże łaknienie na słodycze ?Można ten "głód" z powodzeniem zastapić innymi niskokalorycznymi przekąskami :)
Bodzio- a Tobie jak idzie? trzymam kciuki :)
Iiwka-Ja tez już miałam dość tego, że nie robię nic ze sobą.Czułam, że muszę się wziąć za siebie. Teraz od razu lepiej się czuję :)
 
reklama
Hej jestem tu po raz pierwszy,mogę się dołączyć.....Tak z ciekawości po tych ćwiczeniach na pewną widać rezultaty,mam dosyć duży brzuszek że aż mnie :sorry2:przeraża,może uda mi się go zgubić:confused2:.Od poniedziałku zacznę ćwiczyć.powiedzcie jeszcze w jakiej porze dnia najlepiej ćwiczyć ?:zawstydzona/y:
 
Do góry