reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5tc+6dni i nadal brak objawow

Angelika2497

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2024
Postów
107
Byłam u lekarza na usg i wyliczyłam 4+5 i był malutki pecherzyk z pecherzykiem zoltkowym . Kazał przyjść za tydzien czyli w najbliższą środę.
Biore progesteron . Lekko tkliwe piersi i czasem bol w podbrzuszu i tyle..
Jestem po 2 poronieniach. Możliwe żebym nadal nic nie czuła?boję się wizyty
 

Załączniki

  • Messenger_creation_49695f8a-0403-4936-9898-9b049a8db8f1.jpg
    Messenger_creation_49695f8a-0403-4936-9898-9b049a8db8f1.jpg
    90,5 KB · Wyświetleń: 297
reklama
Każda kobieta przechodzi ciążę inaczej. Nie ma co porównywać siebie do innych, to że ktoś ma to i tamto, nie znaczy, że też będziesz tak miała.
 
A co chcesz czuć? Się ciesz, że nie wymiotujesz itd.
Ja mam dwoje dzieci, teraz połowa trzeciej ciąży. W żadnej ciąży nie miałam objawów w pierwszym trymestrze. W żadnej nie wymiotowałam ani nic z tych rzeczy. Objawy dopiero miałam później.
 
Pierwsze objawy zaczęłam mieć koło 9 tygodnia, ale nie ma co porównywać każdy organizm i każda ciąża jest inna
 
Obecnie jestem w 3ciej ciazy i każda u mnie była inna, w pierwszej ból brzuch i pleców przed okresem okropny, obrzmiale i bolace piersi od poczatku, wymioty dopiero w drugim trymestrze, w drugiej wymioty cała ciążę i okropny odrzut od fast foodów itp., zero bolących piersi, obecnie piersi bolące od początku, wymioty dopiero po 9tc
 
Cieszyć się że są lekkie objawy. U mnie jak dojechało koło 6tc to bez wymiotów nawet dnia nie miałam. Wcześniej prawie bez objawowo
 
Podobno to normalne, każda kobieta ma inaczej.. ja jestem w 8tc i też nie mam żadnych objawów. My po poronieniu po prostu wariujemy jeszcze bardziej.. też dzisiaj mam wizytę i się mega stresuje.
 
reklama
Do góry