reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

4

reklama
Rozwiązanie
Może to być taki wodnisty śluz, ale mogą to być również wody płodowe. Wiem, ze w aptekach można kupic specjalne paski, żeby sprawdzić czy to rzeczywiście wody. Możesz je zakupić albo po prostu pojechać na IP.
Potwierdzam, to może być wodnistu śluz, normalna sprawa. Testy niestety Zadko są dostępne od ręki, wiem że w Rossmannie można kupić test pH na infekcje intymna i podobno jak jest wyciek wód to też odpowiednio zmienia kolor :)
Może to być taki wodnisty śluz, ale mogą to być również wody płodowe. Wiem, ze w aptekach można kupic specjalne paski, żeby sprawdzić czy to rzeczywiście wody. Możesz je zakupić albo po prostu pojechać na IP.
 
Może to być taki wodnisty śluz, ale mogą to być również wody płodowe. Wiem, ze w aptekach można kupic specjalne paski, żeby sprawdzić czy to rzeczywiście wody. Możesz je zakupić albo po prostu pojechać na IP.
Potwierdzam, to może być wodnistu śluz, normalna sprawa. Testy niestety Zadko są dostępne od ręki, wiem że w Rossmannie można kupić test pH na infekcje intymna i podobno jak jest wyciek wód to też odpowiednio zmienia kolor :)
 
Rozwiązanie
Do góry