reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

27 tydzień ciąży

Asienkaa23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2018
Postów
337
Byłam na USG. Moje maleństwo ułożone jest tak że ma główkę z prawej strony, a nóżki z lewej. Pani doktor zaleciła mi spanie na prawym boku, żeby się obróciło główką do dołu w kolejnych tygodniach, ale próbowałam i jest to niekomfortowe, bo kwas żołądkowy mi się wraca i ogólnie gorzej się czuje. Jak mogę pomóc dziecku się obrócić?

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niby tak, ale mam taką ginekolog, że pewnie na następnej wizycie będzie się czepiać.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja obróciła się po 30tc. Gdy pytałam lekarki czy mogę jakoś pomóc małej się obrócić powiedziała, ze nie mam na to wpływu.
Poza tym w ciązy powinno sie spac na lewym boku, zeby nie blokowac przepływów
 
Niestety jedyna kobieta w mojej miejscowości, która mi się naddała. Bo reszta chamsko i nie delikatnie.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie wygodniej i lepiej się śpi na lewym boku właśnie.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czasem spalam chwile na lewym musiałam ... potem na plecach i na prawym tak w kółko bo pod koniec bolaly mnie plecy strasznie i nie moglam soboe znaleźć miejsca.
Ale nie za czesto bo wiedziałam ze nie bardzo.
Ale większość mam tak spi..
Kolezanka wyżej ma rację nie ma sie wpływu...a dzidzia ma czas.
 
reklama
To moja pierwsza ciąża, dlatego się chce upewnić.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry