reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

16 miesięcy nie reaguje na imię

Martauparta29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2022
Postów
41
Część, dziewczyny pomóżcie bo nie wiem czy wariuje. Mam synka 16 miesięcy bardzo żywy, wszędzie go pełno. Pokazuje papa, mówi też , stara się powtarzać już po nas. Pokazuje w książeczkach to o co pytam. Mówimy do niego normalnie jak do osoby dorosłej raczej😁 wszystko rozumie pokazuje części ciała. No właśnie niby wszystko ok ale martwi mnie, że jak się bawi to nie reaguje na imię jak go wołam. Dopiero jak zawołam np Szymek chodź na ogródek wywiesić pranie to reaguje i idzie ale nie zawsze odwraca głowę jak go wołam tak po prostu, myślicie że to jest jakiś problem? Wydaje mi się że słyszy dobrze, ale tylko jak chce 😩
 
reklama
To normalne. Im będzie starszy, to tym bardziej będzie wybiórczo reagować ;-)
No właśnie tak myślę, że wołanie mamy jest mało interesujące 😁😉 mąż mówi, że czasami jak się czymś zajmie to też nie reaguje jak go wola, ale wystarczy powiedzieć Szymon idziesz dać psu smaczki? I idzie do szafki😁 ja też czasem nie słucham że ktoś do mnie mówi jak jestem zajęta
 
Do góry