reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10tc palpitacje serca..mroczki przed oczami..osłabienie

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Hej dziewczyny...nudnosci mi przeszły.Teraz od jakiegoś tygodnia doszly palpitacje serca(zawsze je mialam ale bardzo sporadycznie)w ciazy sa praktycznie kilkanascie razy dziennie...do tego jestem mega oslabiona i te mroczki przed oczami....-.-
Czy ktoras z Was miala cos podobnego? Czy to mozliwe ze organizm tak reaguje na ciaze?
W pon.ide na badania i do lekarza sie umowie tylko nie wiem czy isc do ogolnego czy do mojego gina.Dzieki za pomoc❤
 
reklama
Hej dziewczyny...nudnosci mi przeszły.Teraz od jakiegoś tygodnia doszly palpitacje serca(zawsze je mialam ale bardzo sporadycznie)w ciazy sa praktycznie kilkanascie razy dziennie...do tego jestem mega oslabiona i te mroczki przed oczami....-.-
Czy ktoras z Was miala cos podobnego? Czy to mozliwe ze organizm tak reaguje na ciaze?
W pon.ide na badania i do lekarza sie umowie tylko nie wiem czy isc do ogolnego czy do mojego gina.Dzieki za pomoc❤
Badałaś poziom żelaza? Przyczyn może być wiele: anemia, ciśnienie, cukrzyca lub normalne w ciąży zmiany hormonalne (w ciąży też zwiększa się ilość krwi, serce wykonuje podwójną pracę i mogą występować palpitacje i odczucia osłabienia - sama to przechodziłam wielokrotnie w każdej ciąży).
 
Ja mam hipoglikemie wtorna..wczesniej mialam diete..ale teraz mam zachcianki na to czego nie jadlam:/ i mysle ze moze to mi trochę rozregulowalo organizm.cisnienie wczoraj mialam 86/70..czuje sie tak ogl..caly dzień
No właśnie. Czułam się tak samo przy spadkach cukru. Niskie ciśnienie też Ci nie pomaga.
Warto też zbadać tarczyce.
Myślę że internista na początek to dobry pomysł, niech pokieruje dalej.
 
Zbadać krew na poziomy witamin i mikroelementów.
Jeśli wszystko w porządku to poszukać cukrzycy.
Jeśli brak to zbadać ciśnienie, zarówno to wysokie jak i niskie.
Kardiolog.
Jeśli żadne z powyższych to może być ukryta nerwica i palpitacje spowodowane np stresem...
 
reklama
Przepraszam ze odbiegam od tematu ale chcialam sie jeszcze raz upewnic czy moge spac na obu bokach? Bo mam juz duzy brzuch, spi mi sie fatalnie :( Boli mnie brzuch przy przewracaniu sie, uda, czesto jest duszno. Z poduszki ciazowej jednak nie korzystam. Polecane jest spanie na lewym boku ale nie jestem w stanie ulezec caly czas na jednym i leze tez na prawym, w gole wydaje mi sie ze jest mi wtedy wygodniej. termin na 17 pazdziernika. Ogolnie nie moge sie wyspac. Mam prawdopodobnie waska miednice wiec bardzo mi wypchalo brzuch i jest duzy co utrudnia spanie, wstawanie, kucanie.
 
reklama
Hej dziewczyny...nudnosci mi przeszły.Teraz od jakiegoś tygodnia doszly palpitacje serca(zawsze je mialam ale bardzo sporadycznie)w ciazy sa praktycznie kilkanascie razy dziennie...do tego jestem mega oslabiona i te mroczki przed oczami....-.-
Czy ktoras z Was miala cos podobnego? Czy to mozliwe ze organizm tak reaguje na ciaze?
W pon.ide na badania i do lekarza sie umowie tylko nie wiem czy isc do ogolnego czy do mojego gina.Dzieki za pomoc❤
Przykro mi ze tak sie czujesz, mam nadzieje ze za chwile bedzie lepiej. Jestem myslami z Toba i trzymam kciuki.
 
Do góry