reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
cześć

Zuza zadziwiłaś mnie powiem szczerze.. ja do tej pory myślałam ze tylko i wyłącznie rzeczy dla nas ważne tu piszemy.. :zawstydzona/y:
No Kochana, teraz to ja sobie wyobrażam co się u Ciebie dzieje.. kiedy zakupy???? :happy2: no i nie odchodź od telefonu.. bo w każdej chwili moze zadzwonić :tak: (a tyle razy sama mówiłaś że 'w najmniej oczekiwanym momencie...' ) cieszę się z Tobą!!!!!!!!!!!!! miło poczytać że ktoś raduje się i płacze ze szczęścia, oby Szczęście zapukało do Was wcześniej niż sobie zaplanowaliście :tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Muma, Gatto od wczoraj boli mnie podbrzusze.. ale nie wiem czy bardziej tak jak na @ czy bardziej tak jak bym chciała usiąść na kibelek :zawstydzona/y: też tak miałyście?????
Bzzzz skomentowałam Twój wykres :*****
 
Ani@k mnie bolalo roznie, raz po bokach, raz na srodku, jak chcialo. Ginek mi powiedzial, ze to sa normalne bole i jak mi bardzo bedzie przeszkadzalo, to mam wypic magnez i sie polozyc. Nigdy mnie nie bolalo tak, zeby brac nospe na przyklad, aczkolwiek czasem ten bol byl naprawde wkurzajacy, dodatkowo po zastrzykach bolal mnie tylek:baffled: Ale Ani@k ja juz przewrazliwiona za kazdym razem dzwonilam do ginka:zawstydzona/y:
 
Ani@k każda pisze ważne sprawy bardziej i mniej ,ale tutaj wiesz katiuszka urodziła ,dziewczyny rozmawiają o sprawach dzieciątek cycach ,mlekach itd to ja czasem ze swoim obiadem jak wyskoczę ,albo o telefonie z OA u znajomych to takie normalne to i bez emocji dla Was , czasem nie wiem czy mam napisać czy nie , bo tak jakoś wiesz dziwnie co ja mam pisać o obiedzie ciągle jak u mnie nic się nie dzieje ,kłótnia z M no więcej emocji :-D;-)

a tak jak u Ciebie to dla mnie ważniejsze aby u Ciebie było wszystko dobrze z dzieciątkiem :tak: niż tam mój obiad :******


przepraszam jak źle się wyraziłam ,może to te tabletki tak działają na mnie :confused::baffled:
 
Zuzanko ja czasem tez nic nie pisze, bo w koncu to watek staraczek, a ja nia nie jestem i tez sie czasem zastanawiam czy moje ciazowe rzeczy nie wkurzaja innych. Ale to chyba chodzi o to, zeby sie rownowazylo wszystko i zeby byly wiadomosci z kazdej parafii, ze sie tak wyraze. A szczescie waszych znajomych to jak swiatelko w tunelu dla was, dlatego my sie tez tym cieszymy:tak:

A tak w ogole to zauwazylam ze czasem cycki mi przeciekaja....tez ktos tak mial??:baffled:
 
Gatto też się zgadzam,że każda z Nas wprowadza tutaj takie wiadomości co się każdej przydaje ,a to jest wątek 1 dziecko po 30-stce a nie staraczek więc nie widzę przeciwwskazań ,ja w ogóle nie wyobrażam sobie,żeby nie było Was tym wątku bo pewnie nie chciało by się tutaj zaglądać ;-) i mi nie przeszkadzacie Wy ciężaróweczki czy mamuśki :* ja wyprawkę ściągnęłam i zapisywać będę sobie dzięki Wam bo skąd mogłabym wiedzieć takie rzeczy :sorry2::tak:


ja słyszałam Gatto ,że tak mają kobietki przed porodem ,że im mleko cieknie :sorry2:moja mama tez tak miała jak była z Młodą w ciąży
 
Ani@k - bolało jak na @, jak z przejedzenia, jak kolka po bieganiu:tak: A potem boli w pachwinach i wszędzie a jak się siusiu chce to dopiero boli :tak:Weź magnez i się połóż i zrelaksuj się , a może się przejadłaś wczoraj urodzinowo ?;-) Jest wszystko OK.

Gatto -
mnie nic nie przeciekało , ale może to dobrze :blink:

zuza
a co tam dziś na obiad bo u mnie ryba z pieca Frosty, mniam i kapusta kiszona (ale beze mnie..):happy2: A deseru nie ma bo kończę ze słodyczami a reszcie też to nie zaszkodzi :-D
 
Zuza Twój obiad bez emocji??? ja do tej pory się nie doczekałam przepisu na farsz do naleśników :zawstydzona/y: masz rację, teraz Katiuszka zaraz Gatto.. i wiem też co czujesz czytając moje wypociny o rozwolnieniu bądź bólach brzucha.. też swego czasu omijałam temat 'ciężarówek' bo nie było mi to do niczego potrzebne.. teraz jestem głodna ich wiedzy i mogę się założyć, że jeżeli tylko zobaczysz II kreski na teście bądź wcześniej dostaniesz telefon z wiadomoscią o Dziecku - zaczniesz o tym pisać.. i pytać.. :sorry2:

Czasami zastanawiam się czy po raz setny pytać o wyniki, czy tym moim czepialstwem nie wkurzam.. :zawstydzona/y: przestałam więc pytać.. :sorry2:
i Gatto zrobię chyba tak jak Ty.. po prostu się ograniczę, tak będzie lepiej..:sorry2:
 
reklama
Wiecie co ? Chrzanicie tu z rana !!:-) Już kiedyś zdaje się ten temat był omawiany !! Każda ma pisać to o czym potrzebuje pisać bo się ma ograniczać to po cholerę takie pisanie ? Ograniczyć się można troszkę w czytaniu jak kogoś nie interesuje dany wątek..
Ja tak uważam i przykro mi niezmiernie nie ograniczę się :-D
 
Do góry