reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

UWAGA!!!!!!
Przedstawiam Wam naszego dzisiejszego Szkraba..

Juluś witaj w naszym 'zwariowanym' świecie :***** :-) Mamusia pewnie nie raz będzie Ci o nas opowiadać.. dobra, teraz moje Kochane - zachwycamy się naszym Nowym Forumowym Dzieciaczkiem, swoją drogą.. czemu te Maluchy są taaakie słodkie, co????? :-)

Juluś 31.01.2013.jpg
 
reklama
O kurcze!! ale nius!! Katiuszka gratulacje wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Julus witaj po drugiej stronie brzucha!!!!!

Nie cyrtola sie w tym Londku, wypuszczaja do domu ekspresem......
 
Łooooooooooo matko Dziewczyny :szok:, tu sie tyle dzieje a ja zafikana robota , ciagle z ludzmi w domu .

Katiuszka , SUPER, SUPER, SUPER !!! Witamy Malucha na świecie :-):-):-)! Wielkie gratki dla RODZICÓW i Babci :-).
Ani@k, Aleksis, WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ z okazji urodzin!!! To Wam dziewczyny Katiuszka prezencik strzeliła :-).

Odezwę się pózniej bo u mnie pełna chata.
 
KATIUSZKA,SUPERRR!!!!!!!!!!!!!!!!!SERDECZNIE GRATULUJE!!SUPER,ŻE SYNUŚ JEST JUZ Z WAMI!!!!!!!!!!!!!:-)jaki sliczny jest!!!!!,kurcze dzis urodziła..dzis do domu juz???!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok:mega szybko!!!!!;-)katiuszka super datę Julek sobie wybrał przyjścia na świat....my 4 lata temu bralismy slub cywilny!!!też 31 stycznia!!!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Katiuszka ogromne gratulacje.:tak:

Dla dziewczyn STO LAT!;-)

Jak widzę same dobre wieści.
Na staraczkach styczniowych wyczytałam ze sa dwie nowe kreski:-D produkcja wre:cool2:
A ja wracam do żywych, gorączki już niet, tylko kaszel został i gadanie przez nos:dry:
Chciałabym zacząć starania, robić testy owu i wypatrywać IIkresek, ale ten cholerny wynik cytomegalii i branie antybiotyku to nie jest dobry pomysł:confused:
Lece na obiad, eM gotuje;-)
 
cześć Dziewczynki,

Ania, Aleksis - dziewczynki kochane życzę Wam szczęścia, cudów spełnianych jeden po drugim, wsparcia eMów i żebyście zawsze były młode i bogate, a co!

Katiuszka - toś się Pani uwinęła! Gratulacje Kochana dla Ciebie i eMa, a Juleczkowi dużo zdrowia

Ania - spojrz sobie na posta, którego mumie pisałam, w belgii wyprzedaż w c&a do dziś, więc możesz jeszcze coś wybrać, ja nadal czekam na 4 zamówienia, a ile odebrałam nawet nie mówię
 
Ostatnia edycja:
Katiuszka-moje najszczersze gratulacje!Julus slodki

Dziekuje za zyczenia,

Ani@k- wiele radosci w oczekiwaniu na przyjscie Dzidziusia, zdrowej ciazy i spelnienia najskrytszych marzen.

Koncze, bo M marudzi, ze znowu w necie
pa
 
katiuszka ooo wspaniale , Juluś cudowny :tak:cudowny , cudowny :-Dgratulacje

kasica dla was też w końcu to jakaś rocznica :tak:

zuza głowa do góry , jutro cię będę atakować :blink:

Ani@k miło że już jesteś kobitko : Yes:

witam pozostałe babeczki :-)
 
reklama
Ahoj kobitki:-)

Katiuszka ale żeś sie szybko "rozsypała":-) Gratulacje dla Ciebie Mamusiu :tak: Juluś śliczniuchny:tak:

Pozdrowienia z krainy deszczowców

P.S Gatto teraz twoja kolej :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry