reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej Dziewuszki:-)
Niestety ja Wam nie pomogę odnośnie bromka i norm prolaktyny. U mnie na szczęście z tym było dobrze, to nie interesowałam się co i jak...Ja swoje ziółka piłam razem z Clomidem na stymulację pęcherzyków...nie wiedziałam, że nie można łączyć...albo że się nie powinno:baffled: No i jak widać u mnie, zadziałało, ale co do Waszych obaw, to chyba skonsultowałabym to z lekarzem, w końcu bromek ma zbić za wysoką prolaktyne, może ziółka będą mu w tym przeszkadzać? kurczę...nie wiem... Ale z drugiej strony, jak lopop piła ziółka razem z bromkiem i było dobrze, to może wolno..
vinga trzymaj się dzielnie!!!! Mam nadzieję, że testy się mylą i będzie wszystko dobrze!!!! ściskam Cię mocno!!!! i kciuki za Was równiez!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kok.o idę pooglądać portki :tak:ale coś mi się zdaje, znając Ciebie, to będzie zdjęcie portek na wieszaku, a nie na Tobie;-)no zobaczymy czy miałam rację....:-) A jak się ma Groszek??? czujesz już ruchy??? ja się nie mogę już doeczekać...na razie to kilka razy czułam takie jakieś dziwne smyranie...
Muma jak tam przeziębienie??? mam nadzieję, że minęło i już nie wróci:no: A z dziadkami dalej wszystko dobrze??? aaaa no i mam nadzieję,że to spotkanie z wujkiem przebiegło po Twojej myśli i nic nowego nie wykombinował :baffled:
Dziewczyny...przepraszam, że znowu nie odniosę się do wszystkich Waszych wspisów...jakoś ciężko mi się ogarnąć:sorry: Dzisiaj też zaliczyłam drzemkę...hmmm ładna mi drzemka, spałam ponad 2 godziny:szok: Nie mogłam się obudzić, ciśnienie słabe, że szok...
Aaaa zapomniałabym o najważniejszym!!!! dziś dostałam list ze szpitala:tak:umówili mnie na spotkanie z położną, ma przeprowadzać ze mną cały medyczny wywiad odnośnie chorób w rodzinie, ciązy itp. Mam sobie zarezerwować około 2,5 godziny na tą rozmowę. I zabrać ze sobą picie i jedzenie, coś do czytania, bo może się przeciągnąc:-D Dostałam już taką fajną broszurkę, z którą mam chodzić na każde spotkanie z lekarzem czy z położną i zabrać to do szpitala. Tam jest wykaz wszystkich badań, usg itp...i tak jak mi lekarz mówił, teraz będę miała pierwsze usg mięszy 12 a 13 tygodniem i to będzie to w kierunku zespołu Downa. I później będą kolejne 2:szok: nooo to się mnie nabadają:szok: aaa i podczas rozmowy wstępnej z położną pobiorą mi krew do badania....ufff coś się ruszyło....Razem z listem przysłali mi kilka stron formularzy do wypełnienia i wytyczne co mam zabrać ze sobą na tą wizytę, rózne dokumenty, potwierdzenia adresu, wyciągi z konta itp. Jednym słowem mają spawdzić czy mam prawo do przebywania na terenie Anglii i czy nalezy mi się bezpłatna służba zdrowia. To ja ponad 10 lat podatki tu płacę, a oni będą mnie sprawdzać i kazać udowadniać im:angry: ale co roku rączki po moje podatki to wiedzą gdzie wyciągać:tak: No ale trudno....taki sysytem, co poradzę. Musze skompletować te wszystkie papierzyska i tyle. Tak więc 24 lipca, to jest za dwa tygodnie we wtorek idę w końcu do położnej:tak:
Uciekam Dziewczynki, no nie posiedze dłużej, choćbym nie wiem jak chciała:zawstydzona/y: Mam nadzieję, że wybaczycie ciążarnej;-) Dla wszystkich potrzebujących, lekko zaspane fluidki :-)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Dzień Dobry.Co to, czyżbym ja dziś pierwsza tutaj była z kawą?:szok:
Wyjaśniło się, ddlaczego nie dostaję tej dokumentacji od tamtych lekarzy.Jeden jest na urlopie do niedzieli, a dziś idę do drugiego na 15.15. Nie chce mi się go oglądać, ale muszem...

@nie ma jeszcze, dziś musiałaby nadejść, test negatywny, w krzyżu mnie boli, co może świadczyć, że jednak @ się czai...
Mam trochę stresa, bo ten gin się będzie mnie wypytywać na 100% jaki lekarz mnie prowadzi. Ja mu nie powiem:no:
Co go to, jest wolność wyboru

Dam Wam znać, jak wrócę. Pa pa
 
Hej dziewczynki, ostatnio zaniedbuje bardzo wszystkich bo mam mega mdlosci bez rzyganka, ale komputer mi je wzmaga jeszcze wiecej:-(wiec ograniczam:-(zaraz jade zrobic usg tarczycy, potem pewnie na jakies zakupy i musze sie umowic do fryzjera.....Przeprawszam, ze nie odpowiem kazdej z osobna, ale nawet nie czytam, bo juz mnie kreci:-( Dla wszystkich potrzebujacych przesylam fluidki
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Milego dnia!!!!!
 
dZień dobry
z kawką witam się i ja ,dzisiaj pogoda u nas barowa ...nie mogłam się zwlec z łóżka.Jednak dopijam już kawkę i ide się ogarnąć z remontem c.d.:eek:A tak mi się nic nie chce ... przewiduję popołudnie z książką ...
miłego dnia
 
czesc babole :-)
katiuszka nooo wiesz??!! mnie posądzać o takie wkręty?:-D:-D pociesze Cie, że mnie megaspanie przeszło jakiś tydzień temu;-):-) teraz za to budze sie w środku nocy i nie moge zasnąć (dzisiaj o 2.30 polazłam ksiązke poczytać bo sie wybudziłam). No jak nie urok to sraczka ;-):-)
a ruchy- wydaje mi sie, ze czuje jak sie Grocha kręci, zwłaszcza wieczorem i po ciepłym posiłku:-) Ale to na razie takie bardzo delikatne wiercenie:happy:.

i co.. nie zadziałały???? :szok: ja do nich baaardzo optymistycznie podeszłam.. znalazłam też wątek o dziewczynach które piły i zachodziły.. jak nie za pierwszym 'podejściem' to na pewno w drugim..:zawstydzona/y:

yyyy Ani@k ja piłam te zioła 5 m-cy z przerwą i dopiero sie udało. Te opowieści ze od razu sie udaje to wiesz.... niektóre zachodzą od samego patrzenia na faceta ;-):-) Więc cierpliwości kochana, nie denerwuj sie, nie irytuj, nastaw sie pozytywnie (yyyy no wiem, łatwo sie mi mówi:sorry:... ale spróbuj:tak: )
Wszystkim hyśtającym intensywnie przesyłka od Groszki;-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

oho!! Gatto;-):-) ojojoj bidulko, wyszukaj w tym swoim 3-cim świecie imbir i napar pij, podobno pomaga (katiuszka wypróbowała...).

a u nas ciąg dalszy świetnej, cudnej wspaniałej!!!!! pogody barowej :-) no, i tak ma być! :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
heeJ

Aleksis ale że po co gin miałby Cię pytać o prowadzącego lekarza (rozumiem że też gina)???? poza tym na dokumentacji nie będzie żadnej wzmianki??? sam se zobaczy..
No Gatto toś się doczekała :-D poczekaj jeszcze troszkę to i rzyganko przyjdzie;-)
Bzzzz a co czytasz???? nie cierpię remontów!!!!!!! współczuwam Ci bardzo!!!! ale jak już wszystko będzie zrobione - obudzisz się rano, otworzysz oczka rozejrzysz sie i powiesz: ale tu pięknie!!!!:tak:
Katiuszka ja też tak prawdę powiedziawszy myślałam że Kok.o pokaże tylko portki;-) ale jak ją zobaczyłam to najpierw mi łezka poleciała.. a później zwróciłam honor.. w myślach.. Kok.o potrafi zaskoczyć;-):tak:
Muma dziś na spokojnie przysiądź przed kompem i poopowiadaj.. jakoś ostatnio mocno zajęta wszystkim jestes..

Zuzanka a Cię gdzie wywiało???? przyjechałaś, posprzątałaś i gdzie znowu wyfrunęłaś???? wracaj!!!!
Bionda czytałam że ziółka nr 1 są naprawdę mocne, w sensie nawet leczniczym.. podobno nie można ich łączyć z innymi 'wspomagaczami'.. ale to wiedza tylko z forum..

ja chyba zaryzykuje i będę pić zioło z bromkiem.. tylko ze bromka mam brać na noc.. w trakcie jedzenia.. i popić mam całą szklanką wody.. ja se chyba nocnik kupię i wstawię pod łóżko.. szklanka ziołek, szklanka wody z bromkiem.. powinnam z moim pęcherzem dać radę, co nie???


miłego dnia..

ach Vinga!!!! zapomniałabym - trzymaj się i słuchaj Mumy.. może warto skorzystać z wizyty u Cudotwórcy????
 
Ostatnia edycja:
Katiuszka ja też tak prawdę powiedziawszy myślałam że Kok.o pokaże tylko portki;-) ale jak ją zobaczyłam to najpierw mi łezka poleciała.. a później zwróciłam honor.. w myślach.. Kok.o potrafi zaskoczyć;-):tak:
miłego dnia..
:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ja chyba zaryzykuje i będę pić zioło z bromkiem.. tylko ze bromka mam brać na noc.. w trakcie jedzenia.. i popić mam całą szklanką wody.. ja se chyba nocnik kupię i wstawię pod łóżko.. szklanka ziołek, szklanka wody z bromkiem.. powinnam z moim pęcherzem dać radę, co nie???
..
:-D:-D
a jeszcze piwko dolicz :-D
 
piwo nie przejdzie:zawstydzona/y: jak sie bromka łyka trza zrezygnować z alkoholi wszelakich :-:)-:)-( się qrcze wpakowałam:cool: znaczy prolaktyna mnie wpakowała:wściekła/y:
 
reklama
hej dziewczyny

Ani@k ja brałam przez długi okres bromka + metformax i jeszcze kilka innych tabletek do tego czułam się fatalnie ,ale chyba wszystko wróciło do normy bo jak robiłam badania do in vitro to by powiedzieli,że coś nie tak?:eek:a z ziółkami nie piłam bo nawet nie wiedziałam o ich istnieniu wtedy :shocked2::-(a zajść zajdziesz troszkę cierpliwości kochana ,ja wiem ,że wkurza takie czekanie ,ja jak sobie tłumaczę ,że przecież byłam i nic nie stoi na przeszkodzie to czasami zastanawiam się czy nie wmawiam sobie czegoś co jest nie realne ??:zawstydzona/y::no::-(ale zaraz staram się pozytywnie nastawiać .......nawet P w OA powiedziała,że jestem bardzo pozytywną osobą i bije ode mnie bardzo dobre nastawienie na przyszłość ,więc chyba coś w tym jest :tak:więc kochana głowa do góry przetrwamy to razem!!!!:*****
kok.o no powiem Ci ,że ja jak zobaczyłam Cię w całej posturze to też się ździwiłam bo myślałam ,że będą tylko portki na brzuszku :-pa tu niespodzianka :sorry::tak:
bzzz jaka książka?? Ty się bierz szybko za robotę kończ remont i dawaj do mnie ja mam 2 tydzień sierpnia wolny to pojedziemy się odstresować kochana :laugh2::rofl2:
Muma jak samopoczucie?
ojjjjj Gatto to nie fajnie z tymi mdłościami ale tak jak kok.o pisze imbir i migdały na mdłości (oczywiście w rozsądnej ilości) i będzie lepiej :tak:
katiuszka a jak u Ciebie brzunio rośnie już ??


ja z kawką............
 
Do góry