reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ani@k dziękuje za linki.
Tak na roczek waga sie potraja, dzis to wyczytałam;-):tak:
Zakupiłam skarpy z endo i jeszcze pare rzeczy za 180zł:szok:heh

Tere
zdrowka dla taty. A Ty w natłoku pracy znajdz czas choc na jedzonko i troszke odpoczynku.

Gochson to zes miala biegi, oby Adas zapamiętał wyczyn i juz tak wiecej nie zrobił. Jak sie czujesz?

Maiev nie stresuj sie noszeniem malutkiej, tez to robiłam, i co młody teraz zasypia inaczej. Nie słuchaj rad typu nie nos, nie bujaj.
Połozna mi mowila ze to jest czas dla Ciebie i malej na przytulaki, ze kiedy bedziesz ja tulic, bujac i nosic jak bedzie miec lat 15??!! Rob to jak trzeba, jak czujesz ze bedzie lepiej.
Dziecko sie nie przyzwyczaja do tego, nie w tym okresie w jakim jest. To sa słowa położnej. Ja to przetestowałam. Jeździłam po krzywych chodnikach i co i dziec ok. Powodzenia kochana:tak: ucałuj kruszynkę od e-cioc

Lece prasować:dry:
 
reklama
cześć

Szyszka Mieszko na roczek już sam będzie śmigał :tak: też się rozejrzę za skarpetami/rajtuzami z abs'em:tak: a ja wc\zoraj wydałam 100 na 3 skrzydła indycze, podwójną pierś indyczą i skrzydła z gęsi w sklepie z wiejską żywnością zapas na kilka obiadków :tak:
aaa i wiecie ze jak wcześniej się bałam dawać Patrykowi obiadki gotowane przeze mnie tak teraz mam obawy jak daję słoiczkowe jedzenie :sorry2: jakoś mi się spodobało codzienne gotowanie :laugh2::dry:;-):tak: sama nie wierzę ze to napisałam ;-)
Maiev ale czemu się czujesz wybrakowana??? Szyszka ma rację, ja też przytulałam, nosiłam Patryka, zasypiał przy cycu i nadal uwielbiam jak przy cycu zasypia, teraz baaardzo rzadko ;-) Jesteś najlepszą Mamą pod słońcem i Lenka bardzo Cię potrzebuje:tak: a najgorsi są doradcy którzy wiedzą najlepiej jak radzić sobie z dzieckiem :sorry2:
Muma udanego weekednu :tak:


lecę rozwieszać pranie, do później
 
Nooo Ani@k to zes nakupiła miecha. Co smacznego bedziesz z tego robic?
Ja odkad zaczelam to BLW tez pożegnałam sloiczki. Gotuje jak dla nas, tylko nie używam soli i niektórych przypraw.
Owoca daje do reki chyba ze ucieka to nieco pomagam.
Dzis beda truskawki;-):rofl2:

Ja mam takie pytanko:
Macie jakieś pomysły dlaczego Mieszko przez sen popłakuje( 1-2 razy jęknie jak do płaczu i koniec), jakby mu się koszmary śniły.Skok, czy co to?

A nowe laski przyszły i poszły:nerd:
 
Cześć dziewczyny, ja jestem i czytam, ale mało czasu na pisanie mam, spędzam teraz tydzień u rodziców, udało mi się kilka rzeczy dla malucha kupić, tydzień temu na usg dowiedziałam się że będzie synek, a stwierdziłam, że pierwsze zakupy albo po połówkowym albo jak płeć poznam :-)

Mam zamiar rodzić sn, z tego co wiem w tym przypadku, po 2 dniach wypisują do domu, może mi podpowiecie jakie ubranka i w jakiej ilości powinnam zabrać do szpitala?

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:-)
 
Szyszka dziś ugotowałam rosołek na 1 skrzydle gęsi, Patryś będzie też miał na jutro.. dla nas dodatkowo naleśniki
a reszte mięcha zamroziłam, będę gotować rosołki, warzywka w potrwce bo te skrzydła mają sporo mięsa, z piersi indyczej będę robić pulpety itp.. narazie mam taki plan, szukam przepisów w necie, ja też gotuję dla naszej trójki tylko Patrykowi odejmuję porcje przed przyprawieniem :tak:

kurcze mój Szkrab się odpina w krzesełku do karmienia :szok:

Anii my byliśmy w szpitalu (po sn) 12 dni ze względu na żółtaczkę, w razie czego polecam wziąć więcej ciuszków ;-)
baaardzo ale to bardzo polecam bodziaki z h&m (takie rozpinane) są świetne Product Detail | H&M PL jak dla mnie nie do zdarcia, rozmiar 56 był większy i bodziaki służyły nam dość długo :tak:
a do szpitala, napewno bodziaki (jak wyżej) śpiochy, rodzić będziesz w lutym to jakieś welurowe cieplejsze pajace :tak: rękawiczki na rączki i skarpetki (w razie np za dużych śpioszków/pajaców) bo rozmiarówka jest przeróżna :tak: możesz wziąć dresik na wyjście ze szpitala, kurtkę/kombinezon.. swoje pieluszki pampersy (polecam te Pampers wielopak Premium Care rozmiar 1 New Born 2 x 78 szt. - Sklep internetowy Agito.pl są rewelacyjne) i tetrowe i flanelowe :tak:
yyy ale się rozpisałam.. a miało być tylko o ciuszkach ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Gochson, to ładnie syn Cię przeciągnął....hehehhehe Tata z oczmi ma chyba od cukrzycy, właściwie nie wiem.

Maiev hej ruda, ruda!

Szyszka dzieci w tym wieku tak mają, że popłakują, jęczą, czasem budzą się z płaczem po prostu... Taki typ...hihiiihihihihi

Anii jak jeszcze pobędziesz z nami, to dostaniesz listę rzeczy do szpitala i dla dziecka i dla siebie. Gdzieś trzeba tylko odkopać.



Tata już po zabiegu oka, nic go nie boli, struga bohatera, ale chyba średnio, tylko nie daje poznać po sobie.
 
Hejka,

Ja na chwilę tylko powiedzieć, że kciuki trzymam jutro za naszą słodką Szyneczkę szyszuniową mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Koniecznie napisz nam później jak było :tak::tak::tak:

Ja jutro wiozę Julkę do szkoły a potem jadę do dziadków i coś tam pozałatwiać na mieście, pewnie będą korki więc sobie pojeżdzę trochę :-p Oby tylko Oli się nie darł za bardzo :tak:

Buziaki dla wszystkich ***
 
Hejka ;)

Maiev jak napusEsz mi @ na pw to podeśle Ci dobra ksiazke : usnij wreszcie - krótka czyta sie b. Łatwo ;)

Ani84 to musisz sie dowiedzieć w szpitalu No bo np ja tylko na wyjście muszę miec alw to maz przywiezie ;) resztę zapewnia szpital .
Poza tym gratulacje poznania płci ;)

Muma to znów sie zaczyna rok szkolny ;) i przedszkolny dla innych ;)

Gochson jak dalas rade biec to szacun :) jak sie czyjesz w ogóle ?

U nas we wt wizyta moze sie czegoś dowiem jak z tym moim porodem ... Jestem przerażona ;)
 
cześć

u nas jesień pełną gębą :-(od wczoraj pada brrr zimno.. w skarpetkach zaczęłam chodzić :szok:
Patryk ma katar :szok: pierwszy raz Mu z nosa gile lecą :szok: jestem przerażona.. wczoraj najwyższa gorączka to 37,6.. przez noc miał 36,7 najwięcej.. nie dawałam nurofenu, kurcze.. gdzieś za mocno albo za lekko Go musiałam ubrać, bo pogoda i ciepłota ostatnio u nas różne były:zawstydzona/y:
mam maść majerankową.. wystarczy??? czy do lekarza lecieć??? i tak po południu chyba z emem podjedziemy.. echhhh, kto te choróbska wymyślił???:angry:

Szyszka &&&&&&&&&&&&&&&&za Szyneczkę :*** zdaj relację jak już beziecie po.. :tak:pytałaś kiedyś co z Patyrkiem jak wrócę do pracy, moja Mama się zdeklarowała i jak mówi 'jakoś dam radę' :sorry2::dry:
Muma u Ciebie też rok szkolny pełną parą ruszył, Oli od 3 do żłoba idzie, tak???
Tere zdrówka dla Taty :tak:
eMKa no nie wiem czy każdy szpital zapewnia ciuchy, u nas oczywiście Dziecko było ubrane w szpitalne ciuchy ale zaraz zaznaczali aby 'oddać' bo szpital ciuchów nie ma..

lecę wytrzeć gilosy..
do później..
 
reklama
Ania@k ja nie mowię ze każdy szpital zapewnia ciuszki ;) trzeba sie dowiedzieć w moim muszę miec na wyjście i ewentualnie niedrapki ;)

Ale pospalismy , dzis maz ma urlop wiec czas sie zebrać ;) miłego dnia ;)
 
Do góry