reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Jaguś - to my obie takie wyczekujące dzisiaj hihihihihi.....:laugh2:
Duży jest jaki jest - czasami za skórę zalezie, wkurzy na maxa, ale wiedząc że też aniołkiem nie jestem - wybaczam hahahaha i kocham dalej....
Grzechem byłoby mi na niego narzekać :-)
 
reklama
JESTEM!

wszystko jest pięknie, dzidziuś ma 6 mm i jest bijące serduszko! Gin powiedział, że nie ma żadnych zastrzeń. Wiek dzidziołka wg USG to 6tg i 1 dzień.

:-D :-) :laugh2: :happy: :-) :happy: :-D :-) :tak: :laugh2: :happy: :-) :-D :laugh2: :-) :laugh2: :-D :happy:
 
JESTEM!

wszystko jest pięknie, dzidziuś ma 6 mm i jest bijące serduszko! Gin powiedział, że nie ma żadnych zastrzeń. Wiek dzidziołka wg USG to 6tg i 1 dzień.

:-D :-) :laugh2: :happy: :-) :happy: :-D :-) :tak: :laugh2: :happy: :-) :-D :laugh2: :-) :laugh2: :-D :happy:

a zdjęcie później, bo dopiero co wróciliśmy i Piotr się chce dostać do komputerka.
 
witajcie..

Carioca tak się cieszę,że wszystko dobrze z Maluszkiem:-)

Najka :-*

AgA, Jaguś witam serdecznie:-)

pozdrowionka dla Wszystkich!
 
Czesć !:-)
Carioca!!!:-):rofl::-) Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze!

Alek hej, fajnie, że się pojawiłaś! Co u Ciebie?

Witaj AgA!

Jaguś33 zadomawiaj się u nas!

Wagnies, co za dołki? A narty to świetny pomysł!

Vonko Rzeczywiście korzystniej na Allegro, ale czy można ufac tym testom?
U mnie znów test owu negatywny, a przecież 2 dni temu była różnica minimalna między kreskami. Może jednak owu już była? Jak jutro będzie negatywny daję sobie z tym spokój. A poza tym tempka rośnie od dziś, a to też by wkazywało, że już po owu. Zaobaczę, czy wzrost sie utrzyma.

Carioca mam do Ciebie pytanie w sprawie castagnusa. Czy Ty brałaś go na własną rękę, czy lekarz Ci zalecił? Zapomniałam się spytac ginki, a myślę o tym od następnego cyklu jakby się teraz nie udało. Tylko, czy można tak bez konsultacji?

Nicoya czy Twój Duży spisał się z obiadkiem?
 
Alek podstawa teraz być dobrej myśli! Czyli ten cykl będziesz miała monitorowany?Więc jak teraz ma @ przyleźć, niech będzie szybciutko, a potem z całego serca powodzenia!:-)
 
Najeczko nie dziękuję, co by nie zapeszyć..;-) tak, ten cykl będzie stymulowany i monitorowany, no i oby pęcherzyk (-i ??) pękł..:tak: kurcze! wierzę, że się uda! naprawdę!:tak:
 
reklama
najka dopiero przyszedł z pracy - nie będę go męczyć - dzisiaj coś na szybcika..... i całej reszcie kobietek tutejszych milusiego wieczorka i snów słodkich :-)
 
Do góry