reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

monico no to szanse u ciebie sa wielki
i wydaje mi sie ze ci sie w tym cyklu udalo
bo po poronieniu szybciutko sie zachodzi
wiec trzymam za twoj dziewczynkowy cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

dido a to mam wysypac na wszystkie okna czy wystarczy jeden parapet?

czarodziejka a powiedz mi z twoich czasow starankowych
ilu osoba sie udalo zaplanowac wlasciwa plec?

tu macie test z kapusty przewidujacy chlopca (rozowy)
YouTube - ‪Red Cabbage Test at 10 weeks‬‏
patrzalam na jej pozniejszym filmiku jest juz z synkiem
http://www.youtube.com/watch?v=iscALEMNMPE&feature=mfu_in_order&list=UL

a tu macie dziewczynkowy
http://www.youtube.com/watch?v=FT1JNEiVAuE&feature=related
i tez w pozniejszym filmiku mowi ze bedzie dziewczynka
http://www.youtube.com/watch?v=DwyId1V1OXg&feature=mfu_in_order&list=UL


i jak tu w ta kapuste nie wierzyc
pisze czasami na watku sycznioweczki ale nie moge sie tam znalesc
one traktuja mnie jak teredowata o tym planowaniu
a z kapusty mnie wysmialy
jak beda miec kiedys 2 dzieci jednej plci to moze wtedy zrozumieja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczyny za pocieszenie , zobaczymy ale jakos przy tamtych mnie cycuchy nie bolały z tego co pamiętam. Większe owszem są teraz ale tak zwykle u mnie jest na parę dni przed @ Zostaje tylko czekać.
 
aha- mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn majacych 2 dzieci- jaka jest u Was roznica wieku? i czy dzieci sie dogaduja i czy uwazacie ze mala roznica wieku to faktycznie lezej dla matki?ja gdybym rodzila w przyszlym roku to roznica ta wynioslaby 2,5 roku. czy ktoras tak ma?
pisalam juz wczesniej- mam absorbujacego synka, ktory ciagle od poczatku domaga sie obecnosci mamy, jest mi ciezko, trudno mi cokolwiek zrobic gdy jestem sama. gdybym tak miala z 2 dzieci to serio nie dalabym rady. no ale mowia ze jak jest 2 malych dzieci to one zajmuja sie soba, ze mamie jest wtedy lzej?prawda to?:happy2:

Między moimi chłopcami jest 3,5 roku różnicy,teraz się już zatarła,mają wspólne tematy,tajemnice,świetnie się dogadują i musze przyznać że młodszy się chował przy starszym-zero kłopotów :tak:
Mój starszy synek też był bardzo absorbującym dzieckiem ale od kiedy pojawił się na świecie jego starszy brat-zajął się zabieganiem o uwagę brata ;-)
Tylko muszę nadmienić że stało się tak dopiero wtedy kiedy minął okres tej pierwszej zazdrości,starszać poczuł się zagrożony nowym członkiem rodziny i bał się utraty uwagi,jednak stosunkowo łatwo takiego brzdąca zaangażować w opiekę nad maleństwem,wtedy wytwarza się więź :happy2:
Nie powiem żeby się nie kłócili,w końcu to rodzeństwo a;le dogadują się świetnie i jeden o drugim zawsze pamięta i skoczyłby za nim w ogień.
Nie wiem jak jest z dziećmi różnej płci,może wypowie się np Daggy ale wszystkie moje koleżanki które mają po dwie córcie albo dwóch synków-zgadzają się ze mną :tak:

Dzięki za rady odnośnie żylaków,ja jeszcze ich nie mam ale moja babcia od strony taty miała z nimi problem,boję się że i mnie on dotknie,naczytałam się w necie o objawach i się wystraszyłam :szok:
Tak jak pisałam-żylasta byłam zawsze i dopiero teraz zaczęłam baczniej sie temu przyglądać,na rękach też mam wystające żyły-chyba taki mój urok :cool2:
Jestem blondynką o jasnej karnacji i oczach,mam cienką skórę,do tego teraz-w tej ciąży mała leży na tyle nisko że uciska na żyłę główną i skutecznie może utrudniać krwi przepływ,to by tłumaczyło wyłażenie tych żył i moje koszmarne bóle kości ogonowej....mam zakaz leżenia na wznak,dłuższego siedzenia i stania,najlepiej spacer albo lezenie i to na lewym boku :blink:
Ale ginekologa zapytam i kupię sobie te rajstopki,tak profilaktycznie,przemęczę się,jeśli miałyby mi pomóc :tak: już sama nie wiem czy sobie nie wkręcam,na razie wspomagam się zimnymi prysznicami na łydki,jak tylko mam okazję to podnosze nogi do góry i staram sie leżeć na lewym boku,żeby krew lepiej spływała...a te obcasy to jak wysokie powinny być? 1 cm czy np 5cm?

Aneczka,Monico-trzymam kciuki!! Czas na letni wysyp :-D

Dziewczynki,nie bijcie...miałam nieplanowanych gości i mimo że byłam na zakupach...zapomniałam o kapuście :sorry: Jesli jeszcze dzisiaj będę wychodzić z domku (a nie chce się bardzo bo chyba z 40 stopni w cieniu :no:) to postaram się ją kupić a jak nie to jutro :zawstydzona/y:
 
kosmopolitan,miedzy moimi chlopakami jest roznica 2 minutkii tak bardzo jak sie kochaja,tak bardzo sie kłóca.
biggrin.gif

Beatka,no niestety nie wszyscy nas potrafia zrozumiec,co do tego planowania
i chyba nigdy nie zrozumia.-do momentu az same nie zaczna planowac plci.
yes2.gif

Ja wyspalam tylko na parapecie w kuchni,zapomnialam dodac ,ze sypie sie go (na zewnatrz).Bo jak bym chciala wysypac na kazdym,to 1kg by mi na pewno nie wystarczylo-a cukier ostatnio zdrozal hihihih
monico, ja tez trzymam za dziewczynkowy cykl &&&&&&&&&&&.
AneczkaK,za ciebie tez &&&&&&&&&&&
 
dido to u mnie bedzie problem bo ja nie mam parapetow na zewnatrz :baffled:

dzis spojrzalam do dwoch ciezarnych
i zadna nie miala V w zadnym oku
wiec to bzdura

widzialyscie te filmiki co zalaczylam w poscie?
 
a mnie tak cholernie muli ze to przeszkadza
nic nie pomaga
jedynie cytrusy
ale wlasnie mi sie skonczyly
teraz serniczek sobie pieke mniam

jagienka wiem ze ty tak mialas po czym ci przechodzilo?

Przepraszam,przeoczyłam wcześniej Twoje pytanie :sorry2:
Kochana...nic mi nie pomagało...przeszło samo po odstawieniu duphastonu,co się zbiegło jednocześnie z końcem pierwszego trymestru...czasem jak bardzo mi dokuczało-piłam miętę ale starałam sie tego nie nadużywać...
Mi zaczynało się od południa do wieczora,rano super,nawet mogłam zjeść wszystko.:tak:

Bosh...dziewczyny,dzisiaj to nie ma czym oddychać dosłownie,próbowałam zrobić przeciąg,pootwierałam wszystkie okna,nawet na górze i nic...żadnego powiewu :dry:
Do tego mam straszną ochotę na blok Bambo i jak na złość w żadnym sklepie nie ma :cool:
Zaraz gonię chłopaków spać,letni prysznic i..na lewy boczek :-p
 
Witajcie!
Jagienka ty tam lepiej idź na zakupy po kapustę hihi
Beatko ja oglądałam filmiki i napewno zrobie sobie jak juz zaciaze :)
 
Beatka,obejrzalam sobie te filmiki.Ciekawe.
yes2.gif

A tobie wychodzi dziewczynka,tak??
Widzisz, nawet kapusta Ci mowi,ze bedzie Hania.
laugh.gif

Coraz bardziej mi sie to imie podoba.

Moj M tez ogladal.I mowi,zebym sobie tez zrobila.
A ja mu tlumacze,ze musi sie w tym miesiacu bardziej postarac-bo najpierw musze zaciazyc
laugh.gif

U mnie 3dc.I niedlugo nastepne staranka
biggrin.gif


Aneczka, monico a wy kiedy testujecie??????? &&&&&&&&
 
reklama
dido tak wychodzi dziewczynka
dzis tez kupilam kapuste i bede robic jutro drugi raz
mojemu tez podoba sie ten test
wlasnie sie smial ze jutro do obiadu znow kapusta

moze wszystkie damy Hania na imie :-) fajnie by bylo
mnie jakas infekcja swedzenia na pipie zlapala
wizyte u lekarza mam dopiero 13 czerwca
narazie smaruje sudokremem bo wiem ze to bezpieczne
 
Do góry