reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
J

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Mialam bardzo duze problemy z waga. Dzieki dietetyce wiem ze mozna zdrowo, nie niszcząc swojego organizmu pieknie wygladac. Jak sie czegos chce to bardzo szybko mozna to osiagnac;)
    Jeszcze jedno, przekonalam sie ze wszelkie diety z gazetki, z tv moga nam wiecej przyniesc zlego niz dobrego. Jedna dieta nie moze byc dla wszystkich, kazdy powinien miec dobierana pod swoj organizm, stan zdrowia i nawyki zywieniowe. Nie nabierajmy sie na te tanie diety z gazety z tv.
    To zly interes. Wydasz malo a w pozniejszych latach mozesz bardzo duzo stracic. Nie raz caly swoj dobytek na leczenie, operacje, ktore wiadomo ze mogą sie roznie skonczyc...
    Najlepiej zaufac specjalista:) Teraz nawet bez wychodzenia z domu. Dzieki swiatu wirtualnemu mozemy juz nie jedno zalatwic. Nawet dobrac sobie odpowiednia diete, ktora niczym nie bedzie sie roznila od tej w gabinecie;)
    Mozecie sie przekonac ogladajac Masaż i dietetyka Nowa Sól zakladka:dietetyka przez internet
    Dlaczego masaz i dietetyka?

    Masaż bo wiem ze naprawde dziala i pomaga a niekiedy nawet moze komus uratowac zycie to po raz a po dwa to moja pasja.

    Dietetyka? To jest niesamowita wiedza i ogromna sila, ktora moze nie jednego postawic na nogi i pozwolic cieszyc sie zyciem oraz zdrowiem zarowno tym psychicznym jaki i fizycznym.
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry