reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
rudziuchna

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • czesc .. dzisiaj mialam chwile, zeby poszperac po forum i.. znalazlam twoja historie.. :-(smutek i zlosc :wściekła/y:
    Mam nadzieje, ze u ciebie i dzidziusia wszystko dobrze.
    Bardzo cieplutko was pozdrawiam..
    droga przyszła mamusiu niech Ci nie bedzie głupio, bo życie pisze różne scenariusze, gdybym ja opisała Ci swoja historię to.........no właśnie. pomysl tak, spedziłaś na pewno z tym człowiekiem wiele niezapomnianych chwil, a finał był nieco inny, ale z pewnością jak już Ci pisałam czeka Cię cos cudownego tylko bądź sobą. gdybys bardzo potrzebowala pogadać albo jakiejkolwiek pomocy daj znać......i to nie są słowa ot tak napisane. pozdrawiam
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry