reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
U

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Salam Masz racje,u nas juz ladna pogoda i cieplutko,wiosennie Alhamdulilah.Mamy klimat bardzo podobny do tego w Algierii. Chociaz teraz mamy fajna pogode ,to lato daje nam popalic.Jest okropnie goraco a do tego niesamowita wilgoc,tak ze przy 37° i ponad 70% wilgoci odczòwa sie ponad 40° goraca,wiec nie ma czego zazdroscic.A w tym roku ramadan wypada w sierpniu i mysle ze bedzie ciezko,chociaz z pomoca Allaha wszystko jest latwiejsze. Pytasz o dzieci :((( ,no còz zrobilismy wszystkie badania i jak sie okazalo nie ma nic co by przeszkadzalo w zajscie w ciaze.Mam nadzieje ze w koncu sie doczekam.Chociaz prawde mòwiac,w tym miesiacu jakos tak sie dziwnie czuje,moze akurat sie udalo.Trzymaj kciuki,i zmòw jeden Salat za nas.
    Salam
    Ja tez jestemz mezem prawie 10 lat. Mamy podobny staz hehe.
    Wy to mam macie chociaz ladna pogode a tu narzie zimno, szaro, pada.
    Inshallah bedziecie mieli dzieciaczki. Sorry ze pytam ale nie mozecie miec dzieci wogole?
    Salam,u nas jezeli chodzi o rozmaitosc miedzynarodowa to tez nie mamy co narzekac,mozna powiedziec ze czesciej spotkasz obcokrajowca niz wlocha.Chociaz zycie czasami bywa trudne dla nas muzulmanòw,zwlaszcza na samym poludniu,tutaj gdzie ja mieszkam.Ogòlnie mòwiac jest brak wszystkiego co religia nasza wymaga,zaczynajac od miesa halal,chociaz ostatnio troszeczke sie poprawilo i nie mozna narzekac,a po za tym kazdy sobie radzi jak moze. W sklepach tez nie ma zadnego zaopatrzenia dla nas.Co innego zas dla tych ktòrzy mieszkaja na pòlnocy Wloch. Meczetòw jest malo,a i na ulicach ludzie jeszcze sie patrza na nas jak na zjawy,zwlaszcza te co nosza hyjab,jak naprzyklad ja. No ale trzeba byc mocnym i wierzyc ze za to wszystko bedzie dla nas nagroda w raju. Jak pewnie wiesz mòj maz tez jest algierczykiem i jestesmy juz razem prawie 10 lat,chociaz niestety nie mamy dzieciaczkòw,taka juz wola Allaha. Pozdrawiam serdecznie.
    hej pisalam tam na forum ale nikt sie nie odzywa a moze ty bys mogla mi udzielic pare informacji na temat waszego zycia w religi i jak to jest? bylabym bardzo wdzieczna:)
    salam
    przepraszam nie odzywalam sie probowalam na planecie islam zamowic koran ale chyba nie wiem jak to zrobic czy twoj maz lubi przesiadywac z kolegami ?
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry