reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny beta 10.04 8295 mlU/ml 12.04 17961 mlU/ml. Lekarka w rozmowie telefonicznej mowi ze taki wysoki ten wynik jakby w ciazy blizniaczej 😳😳😳 czy jej sie cos pomylilo? Jakie wy macie przyrosty? Pomozcie mi to odczytac?
 
Dziewczyny beta 10.04 8295 mlU/ml 12.04 17961 mlU/ml. Lekarka w rozmowie telefonicznej mowi ze taki wysoki ten wynik jakby w ciazy blizniaczej 😳😳😳 czy jej sie cos pomylilo? Jakie wy macie przyrosty? Pomozcie mi to odczytac?
A w którym jesteś tygodniu? To są typowe wyniki dla 6 tygodnia ciąży tak mniej więcej, może być też 7. Zobacz widełki sobie na wyniku, a jak nie to w necie. :)
Edit: no chyba, że to typowe wyniki dla ciąży bliźniaczej 🤣 tego w widełkach nie napisali 🤣
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny beta 10.04 8295 mlU/ml 12.04 17961 mlU/ml. Lekarka w rozmowie telefonicznej mowi ze taki wysoki ten wynik jakby w ciazy blizniaczej 😳😳😳 czy jej sie cos pomylilo? Jakie wy macie przyrosty? Pomozcie mi to odczytac?
Ja nie uważam że wynik jest wysoki, uważam że jest jak najbardziej normalny
 
A w którym jesteś tygodniu? To są typowe wyniki dla 6 tygodnia ciąży tak mniej więcej, może być też 7. Zobacz widełki sobie na wyniku, a jak nie to w necie. :)
Edit: no chyba, że to typowe wyniki dla ciąży bliźniaczej 🤣 tego w widełkach nie napisali 🤣
No wychodzi na 6 tydzien 🙂 i info o blizniaczej jest dla mnie mocno przesadzone
 
Hej. Byłam na wizycie. Widziałam swojego okruszka, termin mam na 30.11. 24. Prawie 0.9 cm czlowieczka ❤️ dzisiaj 6+6
 

Załączniki

  • 20240412_141845.jpg
    20240412_141845.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 88
Hej. Byłam na wizycie. Widziałam swojego okruszka, termin mam na 30.11. 24. Prawie 0.9 cm czlowieczka ❤️ dzisiaj 6+6
Gratulacje ! 🩵 u mnie jest 5 tydzień i krwiak ... przyjmuje luteine ale martwi mnie ten krwiak z pierwsza córka nie miałam krwiaka ale też miałam lek na podtrzymanie. Kolejną wizytę mam na 25.04 i oszczędzający tryb życia I do tego czasu moja ciąża jest zagrożona 😭🙈 boję się 🙈 a jak to było z tymi krwiakami u Was?
 

Załączniki

  • 20240411_182025.jpg
    20240411_182025.jpg
    613,5 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry